Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akarok halni. Help!?

Meg akarok halni. Help!?

Figyelt kérdés
a szüleim minden nap vitáznak,mindenért én vagyok a hibás,a tesóm is utál,akármit csinálok,az nem jó,tiszta depis vagyok,vagdosom magam a kezemen is meg a lábamon is,és néha cigi meg pia. de nem vok részeg meg semmi. többek között azis bánt,hogy tegnap lenyúltak tőlem több mint 4000 ft-ot,és h szabályzóm van,két éve van fent,és alig húzott vmit,fáj az egész fogam,szégyellem is,mert ha egy jó kép van v vmi,akkor meg csúnya a fogam. az anyagi helyzetünk sem olyan jó,mert anyámnak két éve megszűnt a munkája,most van neki,de ott 120 000 körül keresett,itt meg 60. -.-" pénzem sincs,és nagyon kívánom az édességet,anyám nagyon ritkán süt,de akkor is sósat,soha nem megyünk sehova,anyám mindig takarít meg minden,most is füvet nyír,nemhogy velem lenne vhol,meg apám is elment,csak úgy vagyok.
2010. szept. 18. 11:29
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
15L
2010. szept. 18. 11:30
 2/23 anonim ***** válasza:
66%
tipikus kamasz vagy, aki fel akarja hívni magára a figyelmet. cigizel, piálsz, vagdososd magad, anyád meg dolgozik és próbálja rendben tartani a házat. ami neked szarul esik, eszedbe sem jut beleképzelni magad a helyébe. nem baj, majd 2 év múlva elmúlik, aztán rájössz, milyen szánalmas vagy most éppen. 23/L
2010. szept. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az önsajnálat helyett segíts a mamádnak!
2010. szept. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

"most is füvet nyír,nemhogy velem lenne"

Miért nem te nyírod a füvet?

Amúgy meg úgysem lennél te öngyilkos.

2010. szept. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
Ha ügyeltél volna, hogy ne azt írd ki, hogy "meg akarok halni", hanem azt, hogy "mit tehtnék", akkor nem törölnék a kérdésedet néhány perc múlva :S
2010. szept. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Szia

Segítsél anyukádnak a házimunkába és több ideje lesz rád!

2010. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
figyu tényleg segíthetnél anyukádnak takarítani..jővőre meg már teis elmehetsz dolgozni pár órára és lesz zsebpénzed is..
2010. szept. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

Ezt hagyd abba!Próbálj meg velük beszélgetni,h ez téged bánt,és szeretnél velük többet lenni.Barátaid biztos vannak,nem? A barátok még a legnehezebb időszakon is átsegítenek(tudom h nyálasan hangzik,de ez van:-)És gondolj bele,h nálad vannak sokkal rosszabb helyzetben is.

És erről a vagdosásról meg szokj le,mert nagyon-nagyon-nagy hülyeség.Fel a fejjel,kitartás:-) Am hány éves a tesód? A fogszabiról meg annyit,h nekem is volt,és a barátom írtó sexysnek tartotta/tartja:-)Legalább szép lesz a mosolyod.Egy görbe fog sokkal csúnyább:-)

16/L

2010. szept. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%
előző vok,egyébként tényleg segíthetnél a mamának:-)
2010. szept. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%

Ezek a problémák: édeset akarok, de csak sós van, anya nem keres annyit, amennyi jó lenne, meg füvet nyír...


Nem vagy normális, de valahol ez az életkorod sajátossága, tehát mégis "normális".

Minden bánt, ami körülvesz, és valszeg évek kellenek ahhoz, hogy rájöjj, valójában mennyire gondtalan az életed.

Anyukád bizonyára nem sok munkából választhatott, és jó volt a 60ezres is, sokan szeretnének olyat... 15 éves vagy, nem három, így nem állandóan veled foglalkozik, hanem tartja a háztartást, amibe te 15 évesen már besegíthetnél! Az is lehetne együtt töltött idő! Nem úgy megy az élet, hogy ülök a szobámban, jajgatok a gyakorikerdesek.hu-n, hogy senki nincs velem, nem figyelnek rám és nem sütnek nekem sütit, mikor kamaszként te mindezt megtehetnéd és mindez ellen tehetnél!


Mi lenne, ha kimennél anyudnak segíteni? Vagy főznétek együtt? Vagy felajánlanád, hogy süssetek meg egy jó sütireceptet együtt, amit te találtál (valami édeset)?

Vagy egyszerűen odamennél hozz, hogy beszélgessetek? miért ő kezdeményezzen?


Fel akarod magadra hívni a figyelmet, iszol, cigizel, vagdosol, pedig semmi bajod nincs, csak lusta vagy és elkényeztetett! állj fel a gép elől és menj oda a hatvanezerből tengődőd, keményen dolgozó anyudhoz és segíts neki, vagy vedd át tőle a kisebb munkákat, hogy pihenhessen! Így arra is lesz ideje/ ereje hogy veled foglalkozzon, és nem kell vagdalnod magad!


Szánalmas, amit csinálsz, mozdulj meg, gyere rá, hogy nem te vagy a világ közepe, nem a te problémáid a világ legnagyobb problémái és hogy kezedben a megoldás! 15 éves vagy, nem 5!


Csak úgy vagy: igen, lusta, erőtlen, akaratgyenge önsajnáló szerencsétlen vagy. Magadba vagy süllyedve, és másokra kened, meg arra, hogy ez azért van, mert anyád füvet nyír.


Ezen az időn mindenki átment, sokan anélkül, hogy ittak-cigiztek- vagdaltak volna. Egyszerűen csak változtass, kezdeményezz, vágj bele.

2010. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!