Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel győzzem meg a szüleimet...

Mivel győzzem meg a szüleimet hogy elengedjenek egy lányhoz?

Figyelt kérdés
Bármikor amikor felhozom csak azzal jönnek hogy távolság így, távolság úgy. Termeszetes, megértem hogy nem akarják hogy a 16 éves fiúk az ország közepére utazzon győrből, de mi lesz az érzéseimmel? Mostanában már úgy érzem hogy nem is tudják ki vagyok, vagy hogy miket szeretek csinálni, olyan mintha nem is ismernének. Egyszerűen csak bolodog akarok lenni es most összejött valakivel, semmi lehetőséget nem kínálnak fel
2022. máj. 23. 19:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
A lány szülei megengedik, hogy ott aludj?
2022. máj. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

#18 az megvan, mindig beszélünk, tudom az internetetes dolgok veszéjét. Nem szándékoztam neki semmit sem venni amíg nem "tényleges a kapcsolatunk". Ezt úgy kell érteni hogy persze találkákra virág, csoki stb stb.


#19 még nem nagyon jutottunk el arra szintre hogy a szüleivel videochateljek

#20 Köszönöm, ezt látom a legjobb megoldásnak én is.

#21 Nagyon kezdetleges még, ezert szeretnék találkát hogy ténylegesen mint személy a való életben megismerjem. Lehet teljesen más személyisége van a telefonon túl.

2022. máj. 24. 19:36
 23/23 anonim ***** válasza:

#19 vagyok. Nálunk se úgy volt, hogy felhívtam az anyukáját vagy ilyesmi. Épp hívásba voltunk, mivel napi 2-3óra skypeolás volt és bejött a szobámba anyum hozni kaját/ruhát. Integettek, kérdezet egy kettőt anyu és annyi. Ezt így egy jó párszor eljátszva.

Amúgy hajrá, ilyen szerelemből bármi lehet. 5 éve együtt vagyunk már szóval lehet nektek is megéri :)

2022. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!