Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel győzzem meg a szüleimet...

Mivel győzzem meg a szüleimet hogy elengedjenek egy lányhoz?

Figyelt kérdés
Bármikor amikor felhozom csak azzal jönnek hogy távolság így, távolság úgy. Termeszetes, megértem hogy nem akarják hogy a 16 éves fiúk az ország közepére utazzon győrből, de mi lesz az érzéseimmel? Mostanában már úgy érzem hogy nem is tudják ki vagyok, vagy hogy miket szeretek csinálni, olyan mintha nem is ismernének. Egyszerűen csak bolodog akarok lenni es most összejött valakivel, semmi lehetőséget nem kínálnak fel
2022. máj. 23. 19:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%
Húha hát nem tudom milyen a kapcsolatod velük.Én csak fogtam magam es mentem.Bár még 17 vagyok és ez múlt évbe történt(egyébként lány is vagyok)Én Nyíregyházáról mentem Budapesten túlra.Elég megbízható vagyok szóval,nem tudom te milyen vagy de nyílván féltenek és érthető.Próbáltál beszélni velük komolyan erről?Hogy neked tényleg fontos lenne
2022. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Enis mentem 17 evesen Pestrol Mucsara. Engem engedtek es +penzt is kaptam fatertol h minden jol menjen 😃 Bar tudta, h ugyis lelepek.. 😃 igy legalabb tudott mindenrol. 1 ev utan felkoltozott es 4 evig egyutt voltunk :)
2022. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
18%

12# A mucsai csajjal.


Zsír 👍

2022. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
41%
Sok esetben az o ertekrendjeik nekem jobban bejonnek mint a Pestieke, pedig enis az vagyok.
2022. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
2 év múlva amjd szabadon közlekedhetsz.
2022. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
#10 termeszetesen, minden saját pénzből lenne. Ez az ösztöndíjam és diákmunka. Még fölös terhet nem akarok a szüleimre helyezni
2022. máj. 24. 06:13
 17/23 A kérdező kommentje:
#11 , #12 leültem velük ebéd után es felhoztam a témát, ebből lett a szituáció amit a kérdésemben említettem. Nem szoktak hozzá hogy annyit mászkálok, mivel esetek többségében inkább itthon vagyok, most 9.-ben indult be ez
2022. máj. 24. 06:15
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj, hogy mászkálsz. Ez ebben a korban már okés.

Viszont ez a párkapcsolat... volt egy barátom, annyi idős volt, mint te, amikor a neten megismert egy lányt. A csaj sosem akart találkozni, ellenben a srác ajándékokat küldött neki... a végén kiderült, hogy nem az volt, akinek kiadta magát... tedd félre a pénzed. Videóchateljetek. Beszélgessetek. Lehet nem is szerelmes vagy, csak örülsz, hogy valaki törődik veled. Ne keverd a kettőt!

2022. máj. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Köztem és a párom között 300km volt és egy határ. Én 16 voltam ő 17, szóval hasonló a helyzet. Mivel mindkettőnknek elég hosszú lett volna az utazás egy aránylag köztes városban találkoztunk először, ahol anyukám jól meg is nézte nehogy gyilkos legyen :D

Ha a lány szülei megértőbbek esetleg találkozzatok először a te városodban és mutasd be akár elsőre. Esetleg közös kamerás messenger hívás, ahol megmutatod a csajszit a szüleidnek és fordítva.

Mi a nyáriszünet első napján találkoztunk először, suli időbe nem engedték, ez volt a feltétel.

2022. máj. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs jövője ennek a kapcsolatnak, de a csalódások hozzátartoznak az élethez, úgyhogy én csupán emiatt engednélek. Inkább magad jöjjél rá, miért nem érdemes ebbe a kapcsolatba többet belelátni, minthogy mi, szülők, tiltsuk meg.
2022. máj. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!