Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel győzzem meg a szüleimet...

Mivel győzzem meg a szüleimet hogy elengedjenek egy lányhoz?

Figyelt kérdés
Bármikor amikor felhozom csak azzal jönnek hogy távolság így, távolság úgy. Termeszetes, megértem hogy nem akarják hogy a 16 éves fiúk az ország közepére utazzon győrből, de mi lesz az érzéseimmel? Mostanában már úgy érzem hogy nem is tudják ki vagyok, vagy hogy miket szeretek csinálni, olyan mintha nem is ismernének. Egyszerűen csak bolodog akarok lenni es most összejött valakivel, semmi lehetőséget nem kínálnak fel
2022. máj. 23. 19:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%
Akarsz fogadni, hogy a csaj (ha csaj egyáltalán), messze nem úgy néz ki, mint ahogy gondolod?
2022. máj. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
45%

Mert ők értik azt, hogy ennek nincs jövője, te meg fiatal vagy még ehhez.

Távkapcsolat hosszútávon nem megoldás.

Ha 1 órányira laktok néha még úgy is nehéz összehozni a dolgokat.

Most nyáron szuper, meg minden... És aztán??

Hétfőtől péntekig suli, hétvégén meg nem biztos, hogy mindíg tudsz menni. Ottalvás nélkül meg pár óra amit együtt tudnátok lenni.

Nem a legjobb dolog ez. Tényleg sajnálatos...

Majd későbbiekben ott van a hiány érzet, a bizalom stb. Az ilyeneknek nincs nagy jövője. Szüleid ezt már értik, te még nem.

Nyílván meg kellene tapasztalnod azt, akár többször is, hogy miért nem jó az ilyen, de sokkal jobb lenne, ha egyszerűen elfogadnád.


Ha szüleid nem engedik, akkor ne hisztizz. Azt kellene bizonygatnod, hogy te nagyfiú vagy és nem egy hisztis kislány. A nyaggatással nem sokra mész, ha mégis rá akarod őket venni. Komolyodj meg. Igyekezz otthon minnél több mindenbe segíteni, legyél önállóbb, majd később hozd fel a témát.

2022. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
WoW nagyon hasznos tanácsok érett emberektől. Mit is vártam magyaroktól
2022. máj. 23. 20:16
 4/23 anonim ***** válasza:
57%

#3

Pont ezt a hisztit kellene abbahagynod, ahogy a #2 ben említettem.

Éretlen vagy és nagyon gyerekes.

Mit vársz így a szüleidtől??

Tőled nem sokkal voltam idősebb, mikor másik országba engedtek el, több, mint 1000 kilóméterre.

Csak én nem gyakorin kérdezősködtem, hanem inkább bizonyítottam szüleimnek, hogy igenis van létjogosultsága a kérésemnek.

Valamint nem 1 napra mentem el, hanem 1 hónapra.

Tudom, hogy miről beszélek. De a #3 válaszodból is látszik, hogy kicsit se vagy még érett. Nem is értem, hogy mit vársz így.

Beszéljek én a szüleiddel vagy mi??

Bizonyítani csak te tudsz nekik. De ha ilyen gyerekes vagy, akkor csodát ne várj.

2022. máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%
2# hú milyen gyöpös duma, pedig 2 felnőtt gyerekem van.
2022. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
46%

4# gratulálok, ismételd önmagad.


Hány éves vagy? Még a cserkész korszakból maradt őskövület?

2022. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
19%
ismétled önmagad
2022. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
67%

#6

25 vagyok

De lehet értelmesebb nálad.

Ha 2 felnőtt gyereked van, akkor te is nem a cserkész korszak generációjához tartozol??

Ne itt reklámozd már a hülyeségedet. Elhiszem, hogy nem tudod hova pakolászni a korszakokat, de próbálj meg ne ekkorákat hazudni. Ha neked a felnőtt az 18 év és teszem azt, nem voltál olyan hülye, hogy 18 előtt szülj, akkor saccra 19lehettél az első gyerekednél, a kövinél 20, ha a másik is töltötte a 18 at, akkor 38nak kellene lenned legalább. És te kezded itt hogy őskövület??

Tudom, tiszteletlenség egy idősebbel így beszélni, de ha még te magadnál is idősebbnek gondoltál, ott bizony akkor te kezdted. Nálad is lehet fejben gond, nem is kevés.

2022. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
17%

8# és valami szektában nevelkedtél?

Vagy nagy családban ahol csak a dédnagymami nevelt?

2022. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, fizesd te a vonatjegyed, a zsebpénzt amiből a lányt mekizni viszed és kérd meg az ősöket, hogy legalább hagy tapasztald meg!

Úgyis itt a nyári szünet.

2022. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!