Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy kibírjam ép...

Mit tegyek, hogy kibírjam ép idegekkel ezt az időszakot és ne menjek neki az "öcsémnek"?

Figyelt kérdés
Nagyanyám haldoklik, 4 unokatestvérem is itt van nálunk. Nekem több tantárgyból kellene írnom holnap és holnapután, de a "testvérem" semmiben nem veszi ki a részét, a szüleim is rám szerveztek mindent. Már nem bírom. A "testvérem", akit mar rendesen rühellek, teljesen érdektelen. Bementem hozzá, hogy foglalkozzon az unokatestvéreimmel, hagy takarítsak, meg tanulnom is kell, vigye le őket a játszótérre. Válasz: kit érdekel? És telefonozik tovább, apám meg reggel csak annyit mondott arra, hogy mennyi mindent kellene csinálnom és tanulmom is, hogy "jól van már". Mindent mindig rám szerveznek, fel se fogtam, hogy nagyanyám haldoklik, azt se tudom, hogy mi lesz az unokatestvéreimmel, akik így is árvák. Szülőim nincsen már, az orvos nem fog kiírni, bármit is kamuzok neki, a tanárokat meg nem érdekli, hogy kinek milyen lelki bajai vannak.
2022. máj. 22. 08:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szegény gyerekek.
2022. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83%
Sok esze van a szüleimnek.... Egyedül hagyni négy gyereket. Ha a szomszédom lennétek már a gyámhatóság rajtatok lenne.
2022. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
94%

A gyerekeknek nyomj be valami videót. A takarítást hagyd a csudába, vagy elég a minimum.

Aztán menj tanulni.

2022. máj. 23. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 kovpet ***** válasza:
94%

"A szüleim pedig Pécsen vannak nagyanyámmal a kórházban."


Mind a ketten? Akkor az egyik szépen menjen haza.

2022. máj. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!