Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz milyen rossz akinek...

Igaz milyen rossz akinek nincs anyukája?

Figyelt kérdés

Nekemhálaistennekvan. és néhamegbántom de nemakarom..: (

Havalamigond vancsaköntsdki a lelked.


2010. szept. 17. 23:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hm. ez is egy nézőpont. De én azt hiszem örültem volna, ha nem ismerhettem volna. Akkor nem tudnám most, hogy mit veszítettem, és ez számomra hatalmas megkönnyebbülés lenne.
2010. szept. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Valóban, elképzelhetetlenül és igazságtalanul kiszúrt az élet a korán elhunytak gyermekeivel. Ezen sajnos nem áll módunkban segíteni. De tudjátok, kik szenvednek még sokat: a saját anyja által sorstalanságra ítéltek. Gondolok itt az aluljárókban gyerekkel az ölükben kolduló fiatal nőkre, mindenkire, akit alkohol hatására vagy anélkül, de rendszeresen vernek, akiknek tizenévesen menekülniük kell otthonról, ezért nem tudják befejezni a tanulmányaikat, mi lesz ezekből a fiatalokból, esélyt sem kapnak, hogy kitörjenek a nyomorból. Értük viszont sokmindent lehetne tenni, de ameddig tanárok, szomszédok, osztálytárs szülei, egyszóval mindenki -zavartan és háborgó lelkiismerettel ugyan- de süketnek és vaknak tetteti magát, addig ők csak egyre mélyebbre süllyednek. De van anyjuk...
2010. szept. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Például kezdetnek legalább válaszolhatnátok neki


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2010. szept. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Igen, biztos nagyon rossz.

Mint ahogy az is nagyon rossz, akinek van anyukája, de

- beadja állami gondozásba, és nem érdeklődik utánna, csak amikor felnőtt lesz és elszedheti a pénzét

- napi rendszerességgel veri, terrorizálja, eladja férfiaknak

- van ugyan, de pici korában elhagyja, hagyja hogy a nagyszülők neveljék, és vannak olyan gyerekei vele élnek, de őt soha meg nem látogatja, fel nem hívja, nem érdeklődik felőle.

2010. szept. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"van ugyan, de pici korában elhagyja, hagyja hogy a nagyszülők neveljék"

Na, nálam épp ez volt a helyzet. Soha nem hiányzott az "anyám", mert nem is emlékszem rá. Viszont az életem egy nagy nulla lett és már felnőtt koromban döbbentem rá, hogy ez valószínűleg ennek köszönhető.

2010. szept. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Már csak egy rosszabb dolog van annál, mikor valakinek nincs anyukája: mikor van, de nem érzed, hogy lenne.
2010. szept. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

oohhhh..istenem...szívemhez szóltak ezek aszavak...istenem!

nagyonsajnálom..

2010. szept. 27. 21:17
 18/18 anonim ***** válasza:
Szia Dorina!:P
2010. okt. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!