Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz milyen rossz akinek...

Igaz milyen rossz akinek nincs anyukája?

Figyelt kérdés

Nekemhálaistennekvan. és néhamegbántom de nemakarom..: (

Havalamigond vancsaköntsdki a lelked.


2010. szept. 17. 23:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
rossz.Igen néha összeveszünk mi is,meg nem úgy alakulnak a dolgok.De ő nevel/nevelt fel ő adott meg mindent (meg persze az apukánk).Nekem is van szerencsére ;) nem nagyon szeretném megtudni,hogy milyen az...
2010. szept. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Hát ez egy ritka h.lye kérdés szerintem, olyan, mintha az árvák orra alá akarnád dörgölni, hogy neked még van, de persze lehet, hogy nem így van, csak ezt a benyomást keltette bennem.

Egyébként megmondanád, hogy a mai tinik mért szórakoznak azzal, hogy minden szót egybe írnak?

2010. szept. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
mertazamenő:D
2010. szept. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Köszönömszépenaválaszt. Ezentúlénismenőleszek.
2010. szept. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%
Neeeem, én már megszabadulnék tőle bármi áron, mindig azt mondja, hogy egy hájas k*cs*g vagyok és akasszam fel magam. :'(
2010. szept. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

komolyan?



am jah menőőő

2010. szept. 17. 23:29
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Na tudod, ilyenkor sajnálom nagyon, hogy az én anyukám halt meg, és nem azoké, akik gyűlölik. Akár jogosan, akár jogtalanul. Utáltam, mikor az osztálytársaim szidták az anyjukat, hogy "az a büdös k.rva már megint rám szólt, hogy rakjak rendet a szobámban, néha úgy szájbab.sznám." és az ő anyjuk bezzeg még él. És még évekig élni fog. Ezzel szemben én, aki mindig is szerettem, és igyekeztem jól viselkedni, hogy meggyógyuljon, elvesztettem. Néha elgondolkozok azon, hogy talán jobb lett volna, ha nem ilyen felhőtlen a viszonyunk.
2010. szept. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

23:31


Szívemből szóltál. Meg azt utáltam mikor 2 barátnőm azt beszélte szinte minden nap, hogy pl "Anyám elment a fodrászhoz, meg kozmetikushoz" meg hogy "Anyám most hívott fel, hogy mi legyen az ebéd mire hazaérek" Én meg már lassan 10 éve elvesztettem az anyukámat...

2010. szept. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Hát engem ezek nem zavarnak, sose zavartak. Nem irigykedek másokra mert van anyukájuk, csak azt nem szeretem, mikor valaki szidja a sajátját.
2010. szept. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
én olyan kicsi voltam, amikor meghalt, hogy semmi emlékem róla. Nagyon hiányzik, és egész életemben hiányzott a szeretete. A sok eszement meg azzal vigasztalt, hogy örüljek, hogy kicsi voltam, mikor meghalt, mert így nem fáj úgy. Ilyenkor úgy visszakérdeznék: Mé' bakker, próbáltad???
2010. szept. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!