Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözés- (ha nem jön...

Összeköltözés- (ha nem jön össze, nálatok mi az ok? )

Figyelt kérdés

Én 29, a párom 27 éves,másfél éve vagyunk együtt.És bár egy városban lakunk,csak hetente 3x találkozunk és heti 2, esetleg 3 alkalom amikor együtt alszunk.

Sajnos odaköltözni hozzájuk nem tudok, mivel én munkanélküli vagyok és nincs havi 40-em a rezsibe.

Nekem már nagyon elegem van ebböl, hogy ugy élünk mint a 16 éves tinédzserek- akiknél megvan hogy mikor találkoznak és meddig vannak együtt, de sajnos nem tudok változtatni a helyzeten.

Szerintem mi még 3 év mulva is ugyanitt tartunk.

És gondolom ez is közrejátszik a jelenlegi problémámban..

De hát ez van, ezt kell szeretni :(


2010. szept. 17. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt állásom, amikor odaköltöztem a párom albérletébe. Nem gond, addig egy fizetésből éltünk, és pár hónapra rá találtam munkát is.

A pénztelenségnél sokkal kapcsolatölőbb az elszigeteltség, bár heti 3 találkozás egyáltalán nem kevés.

2010. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, amikor összejöttem a csajommal, akkor ő még javában suliba járt. Aztán kijárta és nem volt munkája.

Én egy többgenerációs házban laktam/lakom, úgyhogy megbeszéltem faterral és a húgommal (sajnos anyukám már nem élt) hogy mi a vélemény és semmi gondot nem okozott.

Pedig szeptember 1-gyel jött a párom és csak következő év március-április körül lett melója. Nem is vártam tőle el, hogy bármit is fizessen. A napi egy fő plusz zuhanyzás és az eggyel több tál étel nem vágott földhöz bennünket.

2010. szept. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszike!

Sajnos ö sem tudna ugymond "engem" eltartani, mert van részlete ami majdnem a fél fizuját elviszi+ ad a rezsibe otthon,amit én nem tudnék beleadni (sajnos nem megy a havi 40 a 28-bol)-mivel ök nem föznek hanem rendelik az ételt, az is benne van.

Jo nektek h. nem volt gond.


Én már lassan abban sem vagyok biztos h. egyszer odajutunk h. összeköltözzünk. Ilyent mondott a párom szombaton (egy kicsit rossz szokásomra): " ha valaha mi odajutunk hogy összeköltözzünk..." nemtom ez a valaha nekem nem tul biztazo :(

2010. szept. 20. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!