Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok!? Nálatok az összeköltö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!? Nálatok az összeköltözés megerősítette vagy tönkterette a párkapcsolatot.

Figyelt kérdés

Kort is kérek és hogy mióta éltek együtt valamint ha nem sikerül meddig voltatok.

Köszi!


2009. szept. 23. 12:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Mi még csak fél éve élünk együtt párommal. Eddig nagyon messze laktunk egymástól, így mindenképpen erősödött a kapcsolat, de azért vannak viták kisebbek nagyobbak, de összességében nekünk erősödött. :)
2009. szept. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Egyértelműen megerősítette. 20 éves vagyok, a párom 22, tavaly óta élünk együtt.
2009. szept. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Szia mi a párommal több mint 5 éve vagyunk 1üt és 3 hónap után összebútoroztunk. De a legtöbb ismerősöm, akik ilyen hamar összeköltöztek, ott később baj lett a kapcsolatban. 1ik barátnőmet most dobta ki a pasija, és azzal indokolta, hogy túl hamar bútoroztak össze és így eltünt az a randis varázsa a dolognak. 1,5 évet éltek együtt és 4 hónap után költöztek össze. 23/L
2009. szept. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Tudom nem nekem kéne írni. Mi még nem költöztünk össze, de tervezzük. Fél éve vagyunk együtt. Sokszor a távolság az ami megöli a kapcsolatot. Remélem ha odájig eljutunk akkor a mi kapcsolatunkat inkább megerősíti. Az egyik barátnőm 2 hónap után költözött össze a barátjával és azóta is együtt élnek. Most fog hamarosan megszületni a közös gyerekük. Ez már lassan 1,5 éve van így. 29/N.

2009. szept. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Mi 4éve vagyunk együtt és fél éve költöztünk össze, (előtte egyik szülőnél-másiknál laktunk, félig együtt félig külön)

a mi kapcsolatunkat csak megerősítette, nagyon jól érezzük magunkat:)

24/l

2009. szept. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 vezerdinka ***** válasza:
78%
mi több, mint 2 éve vagyunk együtt, 3,5 hónapot távol is voltam a gyakszim miatt, most pedig a munka miatt "kell" náluk élnem. Nálunk sem a távolság, sem az "összezárás" nem okozott még problémát. a kapcsolatban ilyen helyzetnél csak fejben kell átvenni mindent. ja, és mielőtt összeköltöznétek, gondoljátok végig, tényleg jól megvagytok-e, mert összebútorozni, vagy csak ottaludni sokszor... nem ugyanaz. az anyagiak pedig nagyon sok kapcsolatot tettek már tönkre. ehhez valamilyen szinten fel is kell nőni. 20/l
2009. szept. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk abszolút tönkretette. Ő tanár, én újságíró vagyok és annyira kikészítettük egymást, hogy hihetetlen. Mikor ő épp magánórát tartott, én meg cikket írtam, akkor nem tudtunk odakoncentrálni a feladatunkra és veszekedtünk. Én laktam nála, de már visszaköltöztem a saját lakásomba. Azóta szeretjük egymást meg jól elvagyunk és nem tervezünk még egy pár évig összeköltözést:D

23/L

2009. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4%
Az én volt barátnőmmel anno nagyon jól elvoltunk úgy, hogy külön laktunk. Aztán amikor egyszer csak összeköltözött az addig titkolt másik pasijával, nagyon megromlott a kapcsolatunk. Szóval szerintem az összeköltözés rontja a kapcsolatot.
2009. szept. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mi a párommal fél év után költöztünk össze,távolság miatt(250 km)Sajna már az elején voltak vitáink,és később ez csak romlott,és fél év után szét mentünk mert már a sok vita miatt nem szeretem.Talán ha ne költözünk össze olyan hamar még mindig együtt vagyunk.A mostani párommal már nem akarom elkapkodni olyan hamar,és szerencsére Ő közel lakik hozzám :)

Akiknek sikerült az összeköltözés,rövid idő,vagy hosszú idő után gratulálok!

2009. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
13:39-es vagyok azt elfelejtettem hogy 25/N
2009. szept. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!