Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bekattant? És mért ilyenek velem?

Bekattant? És mért ilyenek velem?

Figyelt kérdés

anyám elkezd veszekedeni apám haverjával,ha reggel beszélgetnek amikor megyünk kocsival suliba,hogy ne tartsa fel apámat,pedig nem beszélnek sokatés mindig időben elindulunk. mindenkinek beszól,csapkod,ha beindul,nem lehet semmivel sem leállítani,veszekszik a semmiért,mindig kiabál,apámmal is folyton,minden nap vitáznak,mert anyámnak nagyon csipős a nyelve,mindig mindenkinek ok nélkül beszól,ilyenek.


és egy másik:-


lázas vagyok,és tőlem nem kérdezik meg hogy kell e valami a boltból,vagy mit kívánok,mit ennék,a 13 éves hugomtól meg mindig. nem hiszik el hogy beteg vagyok,mindig mondják,hogy: áá,csak szimulál,nincs ennek semmi baja. orvoshoz se vittek el. -.-"


15L


2010. szept. 16. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Akkor fogd magad és elmész dokihoz és ott van az igazolásod!

Én a helyedben szarnék rá,vagy beszólnék az anyámnak,uygan is én szoktam,mikor már nagyon besokalok és majd ő bocsánatot kér,mert vmikor apámmal együtt elvetik a sulykot,igaz már elváltak és még így is veszekednek még is én szólók nekik,h fejezzék be és elküldöm őket a ....oda.

De én nem tudom milyenek a szüleid szal,akk ne is törődj vele...

15/L

2010. szept. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menj el akkor a háziorvosodhoz, és utána majd elhiszik remélem.
2010. szept. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi a túrót keres apád haverja nálatok reggel?Netán homokosok?

Anyád helyébe nem beszólogatnák,hanem kivágnám.Miért nem dolgozik apád?Mit keres otthon reggel?

Ha beteg vagy ,akkor gyógyszer kell,meg fekvés,nem rágcsa a boltból.Egyébként ha annyira beteg lennél hazaküldtek volna a suliból,két tüsszentés miatt nem lehet otthon maradni.

lassan felnősz,tanuld meg az élet nem lógásból,meg haverokból áll!

2010. szept. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

15 éves vagy, ha beteg vagy akkor fogod magad és elmész orvoshoz. Nem kell már téged vinni.

Az meg számomra is érdekes kérdés, hogy apukád haverja mit keres nálatok reggel? Megmondom őszintén én is idegbajt kapnék, ha a férjem reggel a haverjával dumálna, ahelyett, hogy indulnánk a dolgunkra.

2010. szept. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szembe lakik velünk,és csak a kapujában áll,és onnan beszélget,és apukám is dolgozik,csak kocsival visz először minket!!
2010. szept. 19. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!