Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan derült ki, hogy megcsal...

Hogyan derült ki, hogy megcsaltak benneteket?

Figyelt kérdés
lebukott vagy csak utólag tudtátok meg szakítás után?
2010. szept. 16. 10:05
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
90%

hát jah...:) sok pasi ilyen!nem mondom, h a nők nem,de a pasik nagy része-tisztelet az oly kevés kivételnek-még a csillagos eget is letagadja.

amugy aki kételkedik a n ői megérzésben: ne kételkedj, mert létezik!!!

sose tudtam volna dologról, sose tudtam volna meg,ha vmi nem súgott volna.

ez az, amire nincs magyarázat..sok esetben megváltozik a viselkedésük,s mivel nekünk nőknek finom hangolásra van berendezve minden érzékszervünk, egyből vesszük a jelet:)

lehet ez nálatok nem működik, ezért tartod olyan misztikusnak ezt a megérzés dolgot.

2010. szept. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
67%
Ez nem női megérzés. A nők alapjában fogékonyabbak az ilyenekre. Nem természetfeletti ez, hanem a természet rendje. Jobban hallanak, látnak, szagolnak, érzékelik a külvilágot. Jobban olvasnak a testbeszédből és viselkedésből. De ez nem különös képesség, hanem az evolució velejárója. Annak idején a barlangban a tűz őrzése és az utódok megregulázása, meg az esetleges barlangot megkörnyékező vadak észlelése miatt alakult ki bennük az érzékelés ilyen szintje.
2010. szept. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó! Ezt azért nem kéne. A barlangban ült egész nap és jobb volt a szaglása a tűz mellett, mint a kint vadászó férfinak? A szobakutyáknak is jobb a szaglása, mint egy vadon élő farkasnak? Nem megyek végig az egészen inkább.
2010. szept. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
81%

nem csak ült a barlangban. hanem hozott tüzelőt, közben a gyerekeket pesztrálta, kifutott utánuk, figyelte jön-e veszélyes támadás valahonnan a barlang felé stb. Közben a gyerekek reakcióiból is sokkal többet látott, mint az apa. (az apa meg a mamut reakcióit ismeri jobban).

mindegy. Én azt olvastam, a nők érzékszervei sokkal kifinomultabbak. (lehet, hogy nem mind a barlang miatt)

2010. szept. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
89%
Megéreztem. Pontosabban, azt éreztem, h valami nem stimmel. Ugyanolyan hangszinen beszélt telefonon a csajjal, mint velem szokott. (Ezt nem tudom jobban megmagyarázni, máshogy beszélt az anyjával, máshogy a haverjaival, és más hangon velem. Más hanglejtés vagy fenetudja) Aztán egy telefon alkalmával nagyon fura volt, mondtam is (akkor még) nevetve a barátnőmnek, hogy biztos azért mert megcsalt. Visszahivtam, rákérdeztem, bevallotta. Rákérdeztem a csaj nevére is, telitalálat volt. Mentségére legyen mondva, h a 2 éves kapcsolat alatt ez volt az első (és utolsó :) ) megcsalása és a csajt pár év után el is vette, azóta is együtt vannak (immár 10 éve) Szóval nem fűvel-fával csalt, csak számára az Igazival.
2010. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
31%
soha nem csaltak meg. nem is fognak... és én sem csaltam soha. és nem is fogok... 26/nő
2010. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

kedves utolso előtti..

olyan szomoru ez a dolog, hogynem szakitott előbb, hanem megcsalt és utána szakitottatok..

honnan tudod, hogy azt a nőt nem fogja megcsalni egyszer?

ezt nem lehet tudni..aki egyszer megtezi, megteszi másodszorra is, ebben biztos vagyok, egészen

2010. szept. 16. 14:09
 38/41 anonim ***** válasza:
92%

Kedves 13:40, azért mérget ne vegyél rá. A legszebb/legjobb nőket is megcsalják :(

Többször, mint amennyi kiderül...

2010. szept. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
79%

Azok mit keresnek a "csaladi kapcsolatok" topicban, akik itt dicsekszenek, hogy "de jo 2pasival egyszerre".

Lehet, hogy csak egy ilyen volt, de az mert akar a csaladi gondokban segiteni, ha ekkora r.banc?

2010. szept. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
ma 10:39-nek szolt
2010. szept. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!