Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan derült ki, hogy megcsal...

Hogyan derült ki, hogy megcsaltak benneteket?

Figyelt kérdés
lebukott vagy csak utólag tudtátok meg szakítás után?
2010. szept. 16. 10:05
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
86%
6 hónapig jártam vele, közben folyamatosan csalt a szomszéd csajjal, találtam szőke hajszálakat az ágyán,tök naiv voltam, már akkor le kellett volna esni hogy nem poénkodik... Aztán most 5 év mulva tudtam meg a barátnőmtől, hogy végig csalt vele....CSak azért, mert nem merte felvállalni a csajt(nem volt szép).
2010. szept. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
99%
10:34. Béna ez a modernség duma. Nem is illik mindenre. A szex meg veszélyes dolog, tudod-e. Sosem tudhatod, mikor lobban fel valami más is. Érezze magát szerencsétlen elmaradottnak aki nem akar csalni és csalva lenni? Végülis te is csalsz. Mi értelme így a párkapcsolatnak? Hívjuk inkább ágyrajárásnak. Biztos annak is van értelme.
2010. szept. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
97%
10:34 ez szerintem szar duma.Minek kell neki másik nő? Nem kapja meg tőled a szexet? Vagy akkor miért ragaszkodik hozzád? Netán kihasznál, mert mindent megteszel neki, mosol, főzöl rá, de szexben mégsem te kellesz. Én ezt nem csinálnám...
2010. szept. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
1%
Én akkor is modern vagyok. Nincs idegeskedés, féltékenység és megfelelni akarás. Ha beleszeret másba, elengedem hadd menjen. Nem vagyok az a fajta erőszakos nő, aki mindenféle módszerekkel maga mögött akarna tartani olyan férfit aki már nem szereti. Mert ez büntetés. A legtöbb nő szörnyen ostoba és sugallja magából: használj ki! Nos..a legszebb amikor az ember szerelemből elenged valakit egy másikhoz szavak nélkül, veszekedés nélkül. Mindenkinek joga van a szerelemhez. Ha vége a szerelemnek majd jön valami más, nem kell úgy odalenni. Sokan úgy csinálnak mintha a pasi vagy csaj aki elhagyja őket lenne az egyetlen ember a világon. Ez a gáz. Én mindig boldog vagyok, semmi szorongás :)
2010. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
62%

Szóval akkor BIZTOSAN senki sem tudja, hanem MEGÉRZI. Ez vicc lányok. Egy férfi csak akkor ÁLLÍTJA, hogy megcsalták, ha kép, hangfelvétel, egyéb műszaki bizonyíték, (elemzett sperma pl) áll rendelkezésére.


Így már értem, hogy miért buknak le ritkán a nők.


Vicc az egész.

2010. szept. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
1%
A szex szuper köztünk, de kell a változatosság jót is tesz, én szőke vagyok nagymellű, és mi van ha megakar kostolni egy barna kreolbőrű kismellű. A testi vonzódást minek kellene korlátozni. Ha egy asztal hemzseg a süteményektől, naná hogy mindegyiket végigkostólom..A nők gyönyörűek bárhol a világon, miért ne menjen. Úgyis én vagyok az akinek a szívét lelkét adja, és akit a legjobban szeret. És azt is szereti hogy ilyen vagyok. 10 éve vagyunk együtt...
2010. szept. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
9%
10,34 vagyok
2010. szept. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
77%
Bocsi, nálam volt videófelvétel is. Pedig én vagyok a nő.
2010. szept. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
89%

Megérzés...és kiderült, jó volt a megérzésem.

"szünetet" kért...ha egy pasi szünetelni akar,ott jó már nem fog történni.

A röhej az volt, hogy mikor rákérdeztem, miért lett vége azt mondta,azért,mert egy jósnő azt jósolta neki,hogy a mi kapcsolatunknak nincs jövője.:)

Amugy utál minden ilyen jóslást, mert marhaságnak tartja.

Plussz felregiztem egy chatoldalra,amit tudom, előszeretettel látogatni szokott és lebuktattam.

Mikor letagadta,odatoltam a képe elé a kinyomtatott bizonyitékot...

2010. szept. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
90%
azt birom mikor bizonyíték is van a másik meg akkor is tagadja...na az a pofátlanság teteje.
2010. szept. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!