Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan derült ki, hogy megcsal...

Hogyan derült ki, hogy megcsaltak benneteket?

Figyelt kérdés
lebukott vagy csak utólag tudtátok meg szakítás után?
2010. szept. 16. 10:05
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
97%
Már rég tudtam, de sosem sikerült lebuktatnom, aztán egyszer mikor hazajött, letámadtam, hogy na most akkor d...unk, és megéreztem rajta a szagát... Jó taktika ez.
2010. szept. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
96%

Lebukott. Egy rendezvényen kaptam rajta, táncolt és csókolózott egy "barátnőmmel".

2 évig jártunk, de pár nap alatt kihevertem, inkább csak az zavart, hogy miért nem tettem meg előbb-a szakítást.

2010. szept. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
97%
hajszálak az ágyban..nekem vörös hajam van, a hajszálak pedig hosszu szőke volt...
2010. szept. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
76%

Az egyik volt barátomnál a szakítás(szünet)után derült ki:az egyik lány szólt h. a fiú minden ismerősénél bepróbálkozik a hátam mögött.

Egy másik exemnél a haverok valloták be,mert ők is haragudtak rá.

A mostani párom nem biztos h. megcsalt,de jelek voltak,de sose tudtam bebizonyítani és még nem szólta el magát.csak annyira bukott le h. amikor kérdeztem akkor még azt mondta nem tudja ki az a lány és pár hónap múlva pedig ő maga mutatta a képét a neten,de azt mondta személyesen sose találkoztak...

2010. szept. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
81%
Úgy, hogy megmondta!
2010. szept. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
81%
Telefonált, és a női hang kihallatszott, utána pedig azt mondta, egy férfi kollegája volt. Később visszahívtam a számot, így derült ki.
2010. szept. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
97%

én mindig megérzem. ha hazudnak nekem vagy becsapnak, amikor megéreztem hogy becsap, elkezdtem érezni azonnal otthagytam, és miután megkérdezte miért hagytam ott, veszekedésre került sor: kiprovokáltam belőle hogy megcsalt, és sajnálja :)

jó taktika. amúgy szerintem ezt mindig megérzi egy nő

2010. szept. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
39%

Az én párom azonnal felhívott utána, azt mondta, nem fog hazudozni meg bujkálni.

Igaza van. A válaszolók nagy része úgy kellett lebuktassa a pasiját, ez szerintem szánalmas. Nem az őszinteségről szól egy párkapcsolat?

2010. szept. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
84%

10:22

Sajnos nem minden fekete-fehér.

2010. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
90%

Úgy hogy egyszer egy beszélgetés alkalmával azt mondta,hogy engem még soha nem csalt meg.Ez szöget ütött a fejembe,hogy én nem feltételeztem akkor miért tartotta fontosnak ezt közölni?!

Szétnéztem a dolgai között,ahol is óvszert találtam amit mi kb 3 éve nem használtunk.Minek ugyan az neki?!

Körbekérdezősködtem ismerősöknél,a barátnőm lett gyanús,rákérdeztem a férjemnél és bevallotta.

2010. szept. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!