Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan derült ki, hogy megcsal...

Hogyan derült ki, hogy megcsaltak benneteket?

Figyelt kérdés
lebukott vagy csak utólag tudtátok meg szakítás után?
2010. szept. 16. 10:05
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
78%

Egy héten belül kb.4 szer láttam őket semleges helyen,állítólag csak beszélgettek.El is hittem..

Pár nap múlva a barátom kerülte a sexet.

Pár nap múlva párom bajba került,és kiderült,hogy ez a hólgy is izgul érte,és ők egy pár,már szólni akartak,de a párom még határozatlan volt,és hát a hölgy meg rámenős.Pár hónap múlva viszont kibékültünk,és jelenleg is minden percben elképzelem,hogy megcsal...

Egyébként utólag derült ki,hogy kb.két hónapig csalt engem,persze észre is vettem a változást,de nem gondoltam,hogy nő van a dologban.Csak arra,hogy kicsit laposodik a kapcsolat a sok együttlét miatt.

2010. szept. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
81%

Sejtettem.

Aztán egyszer, mikor mondta, hogy a barátnőjével találkozik pont én is haveroztam. és láttam a csajomat az exbarátja kocsijában ülve, egy bolt előtt. A srác meg épp jött ki a boltból, kezében chips, bor, kóla, ilyesmi. És tudjátok mi volt: véletlenül összefutottak és a srác épp csak elvitte egy darabon a barátnőmet... persze.

2010. szept. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
51%

10:22


Hát a nagy őszinteség tényleg bevált Nálatok is...mégis megcsalt..khm.


Engem nem csalt meg párom, de előző barátnője rendszeresen csalta, naplót vezetett a "hőstetteiről". Így bukott le. Pfuj.

2010. szept. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
9%
És ha megcsalt! Miért kell olyan komolyan venni magunkat? A férfiakba ez benne van és kész. Sosem értettem azokat a nőket akik ennyiért megzuhannak. Legyetek már modernebbek, szerelem igen is létezik, de póráz nélkül. A mi kapcsolatunk nagyon jó, másnőkkel is szexel 1-2 szer, de nem zavar, mert BELÉM SZERELMES ÉS HOZZÁM RAGASZKODIK és ezen semennyit sem változtatt, ha szexel más nővel mert az csak szex. Egyébként pedig a tudta nélkül én is tartok másik férfit. :)
2010. szept. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
97%

2 hét távollétem után hajszálak szanaszét a lakásban, a kocsiban az ülés alatt gravírozott öngyújtó egy női névvel, óvszerek a szekrény tetején, idegen női tusfürdő a fürdőszobában! (balek), valamint egy videófelvétel a laptopján...stb.

Kalandos egy házasság VOLT.

Így utólag elég szánalmas és nevetséges.

2010. szept. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
87%

én magam raktam össze a részleteket.

miután kidobtam. egy olyan srác miatt, aki jobban megérdemel, és a mai napig együtt vagyunk.


egyébként egyáltalán nem zavar, lehet, hogy már előtte és félrelépett, inkább az bánt, h nem vettem észre előbb, hogy egy sutyerák köcsög.

2010. szept. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

10:29 vagyok.

ÉN vagyok a férfi. Engem csalt meg a NŐ. Úgyhogy nem csak a férfiak ilyenek. Csak a nők ritkábban buknak le, mert a férfiak nehezebben veszik észre a jeleket.

2010. szept. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
97%
Kedves utolsó, ha annyira modern vagy minek titkolod tőle???
2010. szept. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem utolsó, 10:34, csak azota sok válasz érkezett.
2010. szept. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
13%
Minek kellene tudnia így még eszményibb vagyok a számára, a másik pasi csak szex, de milyen észbontó szex :)
2010. szept. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!