Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családotokban vannak ilyen...

A családotokban vannak ilyen idegbetegek?

Figyelt kérdés
Ha valami nem sikerül,vagy nem sikerül elsőre bedühödnek,ordibálnak,mint egy állat.
2022. ápr. 14. 09:45
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
85%
én
2022. ápr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
15%
Miért nem szabad együtt a proteint és a fehérjét szedni? Inkább akkor protein és magnézium és b6 vitamin? Így jó? Amúgy a vas hiány is okoz számtalan bosszúságot főleg a nőknél. Igazából teljes vérképet kéne csinálniuk az idegbeteg embereknek hátha valaminek rossz eredménye van és ha az rendbe jönne már nem is lenne ennyire agresszív és mindenre kiakadó. Mit gondoltok?
2022. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

#32

De a protein és a fehérje egy és ugyanaz...

2022. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
100%

Ne is mondd... alig várom, hogy végre el tudjak szakadni itthonról (nekik is jobb lesz, nekem nehezebb, de előbb-utóbb könnyebb)


Mindketten belefáradtak/belekeseredtek az életükbe, és abba hogy dolgozó emberekként körül vagyunk véve sikeresebb emberekkel az utcánkban, akik ide építkeztek

2022. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
72%
Nincs szerencsére.
2022. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

Az én apám nem az a tipikus agresszív,bántalmazó.

De mikor magából kikelve ordítozott mondjuk a garázsban,az gyerekként félelmetes volt.


Gyenge idegzetű,szorongó,türelmetlen.


Én is érzékeny vagyok,de végletekig türelmes.

És engem nagyon taszított mindig a türelmetlenség.


Mint előttem is írta valaki.Jellemző az ilyen emberekre,hogy ha valami nem jó,azért más a hibás.

A szüleim mindig egymást hibáztatták mindenért.

Én mindig békebíró voltam közöttük.

És talán ezért lettem konfliktuskerülő.

2022. ápr. 14. 23:31
 37/38 anonim ***** válasza:
93%
A ferjem volt ilyen, most mar elvileg tiszta
2022. ápr. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
100%

Rengeteg az ilyen család, nem csak itt látni, hanem a való életben is. Egyébként nem magyar probléma, nyugatabbra is előfordul csak ott valamennyit enyhít rajta a jobb megélhetés. Ez inkább civilizációs probléma.


Én szüleim pont ilyenek voltak, le is léptem nagyszülőkhöz amint tudtam, onnan meg saját házba. A kérdés, hogy miért nem válnak el. Egyszerű az oka, nem mernek. Félnek a pénztelenségtől, a lakhely hiányától, a kérdésektől főleg ha titokban volt tartva az idegbetegsége az élettársnak, vagy a gyerek miatt nem akar, vagy abban reménykednek egyszercsak megnyugszik, de legtöbbször ez nem jön el.

2022. aug. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!