Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Húsvétkor ha a pàroddal élsz,...

Húsvétkor ha a pàroddal élsz, hogy làtogatjàtok meg a csalàdotokat,vagy nem?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 2. 14:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
De igen
2022. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy városban élünk, úgyhogy nem gond, nem macera találkozni egyikünk szüleivel sem. Így biztos megyünk majd vkihez egyik nap ebédelni.
2022. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi is egy varosban elunk, hetfon megyunk at ebedre a szuleimhez.
2022. ápr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
57%

"Húsvétkor ha a pàroddal élsz,"

Én egész évben a párommal élek.

"hogy làtogatjàtok meg a csalàdotokat,vagy nem?"

A mi családunkat sehogy nem látogatjuk meg, hisz együtt élünk, egy család vagyunk - hogyan látogatnánk meg saját magunkat?!

Vagy a szülőkre gondoltál. Mert őket úgy nem látogatjuk meg, hogy családi ebéd vagy bármi - a húsvét az húsvét, nem karácsony.

2022. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
Nagypénteken közös ebéd az én anyámnál, mert vele egy városban vagyunk, szombaton lemegyünk az ő anyjához, mivel az 300+ km és nincs kocsink, ezért onnan csak hétfőn jövünk haza.
2022. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%
Pénteken elintézünk mindenkit. Délelőtt én szüleimnél van egy kis ebéd, aztán 1-2 óra körül indulunk le anyósomékhoz, ahol ott is alszunk, mert ők laknak messzebb, ritkábban látjuk őket, és kb 9-kor indulunk haza. Szombat délre keresztlányomékhoz vagyunk hivatalosank ebédre, aztán elindulunk valahova kirándulni a gyerekekkel. Vagy elvisszük őket strandra, vagy állatkertbe, tanyára lovagolni, erdei útra stb. Vasárnapot-hétfőt már együtt töltjük otthon, csendben, nyugalomban.
2022. ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
35%
Mi nem ünnepeljük a húsvétot
2022. ápr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
36%

#7

Akkor nem neked szólt a kérdés Móricka.:)

2022. ápr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%
Nagypénteken az én szüleimhez megyünk, hétfőn pedig az övehez,ott maradunk több napot is
2022. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%
Minden nagyobb unnepkor találkozunk, így most is. Mondjuk nálunk már gyerekek is vannak
2022. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!