Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Húsvétkor ha a pàroddal élsz,...

Húsvétkor ha a pàroddal élsz, hogy làtogatjàtok meg a csalàdotokat,vagy nem?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 2. 14:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
45%
Külföldön élünk, nem megyünk haza - tekintve, hogy a család is kijöhet ám (nem szoktak), mert van 2,5 szobánk, lenne hol aludni, csak könnyebb elvárni, hogy utazzunk 1400 km-t csak haza és még országon belül is 200-at a családjainkhoz.
2022. ápr. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
62%

"könnyebb elvárni, hogy utazzunk 1400 km-t csak haza és még országon belül is 200-at a családjainkhoz"

Mielőtt külföldre költöztetek, kikértétek a rokonok véleményét is, hogy menjetek-e vagy ne és hogy hova, vagy a saját döntésetek volt? Ha a saját döntésetek, akkor nyilván nem ők fognak ezer kilométereket utazgatni a ti döntésetek miatt...

Egyébként ezzel a hozzáállással majd ne csodálkozz, ha teljesen magatokra maradtok, elvesztitek a gyökereiteket. Ez valószínűleg most nem érdekel még, de érdemes lenne előre gondolkodni...

2022. ápr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Szétválunk, szombat délutántól hétfő délutánig ki-ki megy a saját szüleihez. Az egyik hely 100, a másik 200 km-re van, egymástól szintén 200 km-re. Ki lehetne erre találni valami jobbat, ahol együtt megyünk, de egyelőre elég volt a karácsonyi logisztika, nem akartam ezzel foglalkozni, majd talán jövőre.
2022. ápr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Elutazunk, ìgy nem lesz rokonlátogatás.
2022. ápr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
34%

21-es, mekkora paraszt vagy. Mi mikor haza megyünk, minimum 10 családot látogatunk meg, mégha 30 percre is. Majd persze ők mind kifognak menni hozzád 1400 km-re, csak mert te kiköltöztél. :D

Gyanítom nem is sok családod van idehaza ilyen viselkedéssel.

2022. ápr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
69%

#25, hát látogassa a kis bőrös péniszem az egész pereputtyot, ha hazajövök. Nincs nekem arra időm. Ha kíváncsiak rám, tudják, mikor vagyok idehaza, rám írnak, és fogadom őket. Üdülni járok haza, nem rokonok közt tikitakizni mint a mérgezett egér.

(Nem a 21-es voltam, de igazat adok neki).

2022. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
58%

26

Én üdülni Olaszországba és Horvátországba járok, haza Magyarországra a családhoz megyek. :) Ha te oda pihenni jársz, akkor maradhatnál igazából az országban ahol élsz.

2022. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a páromnak sajnos nincsenek szülei, így az én szüleimhez utazunk el, ott is alszunk. Évek óta így csináljuk.
2022. ápr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

#27:

Magyarországon élek, csak az ország másik végében dolgozom. Van ez így. :)

Idén az lesz a meglepetés, hogy nagypéntektől húsvét utáni keddig a Bükkben üdülünk, konkrétan Lillafüreden. A menyasszonyom igen örülni fog neki, mert imádja Ő is a Bükköt és a környéket. :)

Amiről Te beszélsz, az a nyaralás. Azt mi Görögországban szoktunk. De idén az se lesz, mert burzsuj módra házat fogunk felújítani. :D

#26

2022. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!