Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családotokban vannak ilyen...

A családotokban vannak ilyen idegbetegek?

Figyelt kérdés
Ha valami nem sikerül,vagy nem sikerül elsőre bedühödnek,ordibálnak,mint egy állat.
2022. ápr. 14. 09:45
1 2 3 4
 21/38 kovpet ***** válasza:
63%

#6: "protein, fehérje"


Ezt a kettőt nem szabad egyszerre fogyasztani, nagy baj lehet belőle. :)

OMG...

2022. ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem apám volt ilyen. Ha jó kedve volt, akkor bármit lehetett csinálni, ha fáradt és/vagy ideges volt, na akkor borult a bili. Amikor gyerek voltam, akkor mindenért belénk kötött, ha még alkohol is volt benne akkor aztán volt, hogy vagy a tányér repült, vagy a keze. Felénk.

Egy ideig abba hagytam, akkor szembesültem vele, hogy ez nem az alkohol hozta ki, hanem ő maga ilyen. Aztán anyám kirúgta végre, megszakítottuk vele a kapcsolatot. Azonban az új élettársa sem kutya, bár mikor felnőttem apám elkezdett tőlem félni, és a jelenlegi élettársa is tart tőlem, így belém nem nagyon kötnek. Mondjuk nálam is tud borulni a bili, de én ilyenkor elmegyek sétálni, vagy becsukom az ajtót, és elvonulok a szobámba, mert tudom, hogy én is ki tudok akadni, ha épp valami bajom van köszönhetően, hogy gyerekként sok mindent le kellett nyelnem. De szerencsére én a környezetemben mindenkivel kijövök, és elismerem a hibáim.


A kérdésre reagálva.

Az anyám helyzetét alapul véve, és pár ismerősét az én véleményem, hogy sok minden köti össze az embereket. Egyszerűen nem tudnak egyedül lenni, magányosak, esetleg közös gyerek, vagy ami a legrosszabb: közös adósság. Nagyon sokan azért nem lépnek ki, mert anyagilag egyedül nem tudnának megállni a lábukon, vagy nem lenne hová menni. Ami még előfordul, hogy szégyellik azt, amilyen életük lett.


34/F

2022. ápr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
93%
en se ertem miert nem valnak el azok a nok
2022. ápr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Apám volt ilyen. Azaz gondolom jelenleg is, de már rég nem élek ott


N

2022. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Én
2022. ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Apám. Kikészít minket anyukámmal.
2022. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Az egész családom ilyen
2022. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
58%

Anyám, Hugom....


Anyám: amit én kihívásnak fogok fel az neki probléma. Pedig nem vagyok gyerek.... nem lehet neki semmit mondani. Amikor nem voltak barátaim... itthon ültem, az volt a baj, most hogy vannak az a baj.


Hugom: Szimplán síkhülye, 2X húzták meg a vizsgán.... egyszer így.... egyszer meg úgy... utána oktatót váltott azt akkor ment át XD

2022. ápr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
92%
Apam, szerencsere mar nem elek veluk 4 eve, igy nem kell a karomkodast meg a csapkolodast hallgatnom.
2022. ápr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
85%
Nincsen b+. Érted? Nincs egy darab se. 🤣🤣
2022. ápr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!