Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hagyjuk az anyósok...

Miért hagyjuk az anyósok erőszakoskodásait?

Figyelt kérdés
Több topikban olvastam a rossz anyós-meny viszonyról. Sajnos én is ebbe a cipőbe járok. Velem 12 éve szemétkedik egyfolytában. Eddig nem foglalkoztam vele annyira, de mióta megszületett a babám (3hónapos) azóta mégjobban megkeseríti az életem. A higiéniát még hírből sem ismeri, szerinte én rossza anya vagyok és ő jobban nevelné a gyereket. Sajnos a férjem nem nagyon áll mellém, érzem h lassan feleszi a kapcsolatunkat. Én nem szeretnék mást csak h tűnjön el az életünkből, nyugalomban szeretnék élni. Utánanéztem több jogi fórumon sajnos ugyanolyan jogai vannak, mint majdnem egy anyának. Ezt a jogot kellene elvenni tőlük. Nem értem miért nem tesz ellene senki hiszen sok nőnek megkeseríti az életét. Persze vannak kivételek azoktól előre is elnézést kérek. Anyukák miért hagyjuk az anyósok erőszakoskodásait?
2010. szept. 15. 17:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Tegnapi 18:58, fogadd őszinte részvétemet. Pontosan annak vagy az áldozata, amit az előttem lévő megfogalmazott. Hogy tudsz így élni? Gőzöm róla, mi lehetne a megoldás, mindenesetre eléggé mellé választottál.
2010. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!