Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudom hogy apa megcsalja...

Ha tudom hogy apa megcsalja anyát szoljak neki?

Figyelt kérdés
nincs tul sok pénzünk igy sem
2010. szept. 15. 17:28
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
vagy nyitott házasság...én akkor is azt mondom, hogy beszélj apáddal, ebből a helyzetből Te nem tudsz rosszul kijönni
2010. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Anyukádnak ne szólj róla,amiről nem tud az nem fáj.Inkább apukádnak mond azt ,hogy figyelj apa! Ha én férjnél volnék és a vődről kiderülne az ,hogy engem csal te mit tennél?És érteni fogja a célzást.
2010. szept. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen beszelj apuddal eloszor. Vele kell beszelned, ha nehez is. Tegyel celzast, hogy eszre vegye magat.
2010. szept. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném, hogy szerinte lehetséges -e hogy apukádnak van valakije. a reakciótól függően (ha nem borul ki) megmondanám. Ha nem szeretik már egymást, jobb ha elválnak, mert idővel ez csak rosszabb lesz.Ha apukádnak csak futó kaland a nő és nem szereti igazán, akkor ne szólj. Hogy jöttél rá?Megláttad vhol a nővel csókolózni vagy ilyesmi?
2010. szept. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Mennyi idős volt a lány a képen? Te hány éves vagy? Nem lehet, hogy apukádnak volt előző házassága, amiről te nem tudsz?
2010. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Nekem a szüleim elváltak nemrég. Már felnőtt voltam. Addig úgy éreztem én mindent elmondanék anyunak amit apuról tudok ha megtudnám hogy csalja. De én voltam az utolsó és anyu aki megtudtuk. Mégis úgy érzem ma már, ez csak kettejükre tartozik. Nem láthatsz bele a házasságukba. Rendezzék ők a dolgokat, ne te légy aki felborítja a bilit. Mert hidd el, te fogsz a legnagyobbat veszíteni nem ők.
2010. szept. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
elmondtam anyának
2010. szept. 17. 17:12
 38/40 anonim ***** válasza:
mi tortent?hogyan reagalt anyukad?
2010. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Mi tortent?hogyan reagalt anyukad?
2010. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
megbeszélte apával
2010. szept. 17. 23:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!