Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudom hogy apa megcsalja...

Ha tudom hogy apa megcsalja anyát szoljak neki?

Figyelt kérdés
nincs tul sok pénzünk igy sem
2010. szept. 15. 17:28
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg először édesapáddal beszélj (nem tudom, hogy honnan tudod, hogy megcsalja, lehet félreértelmeztél valamit, legalábbis remélem:( ) és ha igaz mondd meg neki hogy ha ő nem mondja el neki, megteszed te. Mégiscsak anyukádnak jobb érzés lenne, ha a férje szólna neki, mint a gyereke világosítaná fel. Persze ha apukád nem akarja anyukádnak elmondani, akkor sajnos kénytelen leszel neki te:( nem irigyellek és sajnálom ami veletek történik:(
2010. szept. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Szerintem is először apáddal beszélj, és utána meglátod
2010. szept. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem a helyzetedet és ugyanúgy bennem is felmerültek ezek amik benned.De mégis azt kell mondjam ,hogy hagyd ezt rájuk.Szerintem beszéld meg apukáddal négyszemközt.Ismerd meg a körülményeket!Nem olyan könnyű ez az egész mint ahogy látszik hogy paff megcsalta ,ő a rossz.(Ő attól még az apukád és nem kell vele bunkónak lenni mint ahogy egy 15/L tanácsolta -.- )
2010. szept. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
39%
mond el és legyél apáddal bunkó
2010. szept. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
mikor jön haza anyukád?szolj h mivolt!
2010. szept. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várjuk a fejleményeket :)
2010. szept. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebbe ne folyjál bele, hagy legyen az ő dolguk. Lehet, hogy anyukád is csalja apukádat, csak arról meg még nem tudsz. Ha mindenáron beszélni akarsz valakivel, akkor inkább az apukáddal ülj le beszélgetni arról, hogy mit láttál. Még az is előfordulhat, hogy félreértettél valamit. A szüleid kapcsolatába ne avatkozz bele, az csak rosszul sülhet el!
2010. szept. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim válasza:

Szerintem hülyeséget csinálsz ha elmondod anyádnak, egyrészt apádnál el ásod magad, elsőnek is beszélj vele.

Tudom mien érzés nálunk is ez megy, beszélj apáddal mielőtt hülyeséget csinálsz, után döntsd el hogy mit teszel.

2010. szept. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
nálunk ez 3 éve történt, csak fordítva. nagyon nagy kitartás kellett ahhoz, hogy befogjam a számat, de nem szóltam róla senkinek, és ha akkor szólok, már elváltak volna, de még mindig együtt vannak, mert nem nyitottam ki a szám. utólag meg már nem szólok, pedig eléggé bánt...
2010. szept. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
én igy nemtudnék élni hogy tusom hogy apán mit művel
2010. szept. 15. 18:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!