Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudom hogy apa megcsalja...

Ha tudom hogy apa megcsalja anyát szoljak neki?

Figyelt kérdés
nincs tul sok pénzünk igy sem
2010. szept. 15. 17:28
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem szólsz attól több pénzetek lesz??
2010. szept. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
61%
szerintem ne szólj. max apáddal legyél bunkó és ha megkérdezi hogy mi bajod, akkor mondd meg hogy tudod hogy megcsalta anyádat,és ez milyen gusztustalan dolog,de te nem szólsz anyudnak de ne várjon tőled semmi szeretetet . én ezt tenném... persze ezt akkor mondanád neki amikor ketten vagytok... 15/L
2010. szept. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

első:

igen mert apa akkor elhagy minket és kevesebb pénzünk lesz, mert őis dolgozik..

2010. szept. 15. 17:34
 4/40 A kérdező kommentje:

anyát is féltem hogy elvesziti a férjét..

még ha ilyen **** is

2010. szept. 15. 17:35
 5/40 anonim ***** válasza:
most miért nem hagy el titeket? ő csalja anyudat, nem fordítva. miben más, ha ez kitudódik? szerintem ha most nem hagy el titeket, akkor sem tenné önszántából, csak ha anyud küldené el.
2010. szept. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
74%

Nem arról van szó, kedves első. A gyerek valószínűleg fél attól, hogy akkor az édesanyja elválik és magához veszi őt. Apuci pénze nélkül meg finoman szólva esne az életszínvonal a családban.


Szerintem semmiképpen ne szólj neki! Ha te rájöttél erre, akkor valószínűleg már ő is tudja. Maga a tudat, hogy megcsalnak valakit éppen elég megalázó, ne tetézd még azzal is, hogy felhívod a figyelmét arra, hogy te is tudsz róla. Tudom, hogy fáj, de ebbe ne avatkozz bele, ez az ő dolguk!

2010. szept. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

nem arról van szó hogy nekem kell a pénz, hanem a családunknak..

anya egyedül nemtudna eltartani minket

meg lakik nálunk +két nagyszülő

és hagyjam hogy anyát átverje egy életet keresztül?

2010. szept. 15. 17:42
 8/40 A kérdező kommentje:
*életen
2010. szept. 15. 17:43
 9/40 anonim ***** válasza:
63%

Igen szólj neki. Az anyádnak van joga tudni az igazságot, ha már apád ilyen alattomos dolgot tesz vele, utána viszont kettőjük ügye eldönteni együtt maradnak vagy különválnak útjaik és ha esetleg különválnak, apádnak ugyanúgy kötelessége majd gondoskodni rólad, nem csak anyádnak kötelezettsége eltartani.

Lehidalok ezektől az okos kommentektől, hogy "legyél bunkó apáddal, de semmiképp ne mondd el anyádnak"...nagy az isten állatkertje és jó alacsony a kerítés.

2010. szept. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen utolsó

ma elmondom neki ha hazajön

2010. szept. 15. 17:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!