Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előnyös lehet tudni, hogy...

Előnyös lehet tudni, hogy miért szakított az exével az a férfi, akivel épp ismerkedem?

Figyelt kérdés

Szóval, néhányszor már "sikerült" olyan férfiba belefutnom, aki ütötte/megcsalta az exét, és ezért lett vége a kapcsolatuknak. Sőt, már olyannal is randiztam, aki azért hagyta el az exét, mert az meddő volt.


Most van egy férfi, akivel ismerkedek. Még nem derült ki, miért lett vége az előző kapcsolatának. Nem tudom, rákérdezzek-e az exnél, majd a férfinál, vagy hagyjam a fenébe?

Sokszor csalódtam, ezentúl inkább óvatosabb szeretnék lenni!


2010. szept. 15. 15:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Vigyázz mert akár rosszindulatú is lehet az ex.
2010. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy rosszindulatú az ex!
2010. szept. 15. 16:01
 13/17 anonim ***** válasza:
kérdezd meg, én is azt tenném
2010. szept. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
na az tök gáz,hogy odamész megkérdezni az exet,hogy mi nem működött a kapcsolatukban a jelenlegi pároddal.Ha hozzám jönne oda a volt pasim jelenlegi nője érdeklődni..hát..
2010. szept. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Milyen kapcsolat lesz az,amiben már az elején sincs bizalom? Nem a mult számít,hanem a jelen. Ne járj csukott szemmel,akkor rájössz,ha valami nem stimmel a pasassal.
2010. szept. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem árt tudni az ilyet, de a kivitelezése már kényesebb. Mert ha nem ugyanazt mondják, lehet, hogy a pasi hazudik, lehet, hogy a lány. Nem minden ex bosszúálló, lehet, hogy csak meg akarja kímélni pl. a másik nőt egy verekedő, félreqúró alkoholistától, vagy ilyesmi. Az viszont biztos, ha korrekt körülmények között váltak el, nem fog rá rosszat mondani, áskálódni az ex, és mindketten ugyanazt fogják mondani.
2010. szept. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag mindegy mit mond az ex,

úgyis ki fogod próbálni személyesen......

Egyelőre lebeszélni senki sem tud, amíg heves a vonzalom.

2010. szept. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!