Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előnyös lehet tudni, hogy...

Előnyös lehet tudni, hogy miért szakított az exével az a férfi, akivel épp ismerkedem?

Figyelt kérdés

Szóval, néhányszor már "sikerült" olyan férfiba belefutnom, aki ütötte/megcsalta az exét, és ezért lett vége a kapcsolatuknak. Sőt, már olyannal is randiztam, aki azért hagyta el az exét, mert az meddő volt.


Most van egy férfi, akivel ismerkedek. Még nem derült ki, miért lett vége az előző kapcsolatának. Nem tudom, rákérdezzek-e az exnél, majd a férfinál, vagy hagyjam a fenébe?

Sokszor csalódtam, ezentúl inkább óvatosabb szeretnék lenni!


2010. szept. 15. 15:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, előnyös lehet. Szerintem érdeklődj, de ne mindjárt az elején kérdezd meg a pasitól, hogy mért szakított a barátnőjével. Persze ne is a végére hagyd! Találd meg az arany középutat :P
2010. szept. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%

Egészséges személyiséggel rendelkező emberek a saját tapasztalataik alapján ítélnek, nem a bosszúálló exek beszámolója alapján.

Mellesleg ha valaki az exemnél nyomozgatna utánam, úgy rúgnám ki, hogy a lába sem éri a földet. Hiszen fő a bizalom, minden kapcsolat alapja.

Jesszus...


(Viszont el kéne gondolkoznod erősen, hogy miért választasz mindig rosszul, mert nem, nem a férfiak hülyék! Valamilyen rossz viselkedésmintát követsz.)

2010. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Alapesetben nem érdekelne, hogy neki és az exnek milyen problémáik voltak, de ezekből a szempontokból amiket írsz persze jó volna tudni.Viszont hogy akarod megtudni, gondolom nem úgy, hogy bocsi, de ugye nem verted a nőidet, és nem is a meddőség miatt hagytad el ? Meg aztán úgysem fogja elmondani.Ha verte akkor főleg nem.
2010. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%

Van aki tanul a hibáiból, ellenben a többség ismétli önmagát.


Ez a kérdezőre is vonatkozik, hasonló problémák várhatóak, mint a saját előző kapcsolataiban.

2010. szept. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Persze, biztos nem fogja bevallani, de a válasza alapján sok minden leszűrhető.
2010. szept. 15. 15:45
 6/17 anonim ***** válasza:

Családfakutatást sem árt végezni,

"nem esik messze az alma a fájától".

2010. szept. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mi sem természetesebb! Valamit csak mond, az más kérdés, hogy jó esetben saját szája íze szerint értelmezi, átértelmezi a történteket, de hogy verte az exét, azt valószínű nem fogja így a szemedbe mondani:)
2010. szept. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nyilván több ex-e is volt, miért csak az utolsó számít?

Végig egyesszámban írunk róla.

2010. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ezért gondoltam, hogy megkérdezem az exét (évfolyam társak voltunk általánosban), és a két válaszból megpróbálom leszűrni az igazságot.
2010. szept. 15. 15:52
 10/17 A kérdező kommentje:
Csak az utolsót ismerem.
2010. szept. 15. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!