Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küldjem haza finoman?

Hogyan küldjem haza finoman?

Figyelt kérdés
Vasárnap itt aludt a barátom akivel 2 hete járunk. Anya csak egy napot engedett meg,de ő még ma is itt van(mindig lekési buszt). Már kezd nekem is kényelmetlen lenni a szituáció,meg anya is ideges :S mit mondjak neki h holnap már tényleg hazamenjen? Mindig mikor mondom h készüljünk mert lekésed a buszt,akkor letámad(szeretkezünk,ami nagyon jó)
2010. szept. 14. 19:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan küldjem haza finoman?" Szerintem már ne finoman küldd haza. Ez a fiú nyilvánvalóan szándékosan kési le mindennap a buszt, még az is lehet, hogy két hete még másnál késte le naponta a járatot.

Ez egy pofátlan élősködő. Elég naiv vagy, hogy két hét együttjárás után lefeküdtél vele, de tanulj az esetből és rakd ki a szűrét mielőbb.

2010. szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
66%
Jó volt veled B@szni de már unlak, fiatal vagyok én még, valaki mást is kéne keresnem, kint lesz a buszod 5 perc múlva, bb.
2010. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy ennyire naiv.
2010. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
96%

Lekési a buszt és nem jön következő? .. szépen leül a padra, elbeszélget a szomszéd Náncsi nénivel amíg jön a következő, majd szépen hazarobog vele. Bár nem értem, hogy hogy lehetséges ez..:D

Te nem jársz iskolába? Ő nem jár iskolába? Vagy dolgozni? Azért gondolom, hogy "iskola", mert " anyukád mérges", akkor nem lehettek túl idősek..

2010. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
83%
Ügyes kölyök így kell más nyakába varrni magunkat, ti meg 2 hete aszisztáltok hozzá.
2010. szept. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
49%
Miért lenne gáz nő, ha 2 hét után együttalszik valakivel és lefekszik vele? Én 1 hét után ottaludtam a barátomnál, igaz szex csak 3 hétre rá volt, és én attól még teljes ember vagyok, sőt még mindig együtt is vagyunk, pedig ez az ottalvás se mostanába volt... :\ én simán megmondom a barátomnak, hogy most menyj el légyszi, dolgom van... ő megérti, ha a barátod nem akkor add ki az utját. Esetleg ha lekési a buszt, akkor ne menjetek haza, hanem a buszmegállóba várjátk meg a következőt! Most már hazament?
2010. szept. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Lehet nincs hova mennie vagy otthon nem is hiányzik S
2010. szept. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok,ő dolgozik,én még suliba járol. MOst még melozik 1 óra m,ulva végez,akkor jön a cuccaiért,akkor megmondom neki h anya már ideges jó lenne ha hazamenne.
2010. szept. 15. 16:25
 29/30 anonim ***** válasza:
Na? :)
2010. szept. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

elérte a buszt :)

de anya mondta h egy darabig nem alhat itt

2010. szept. 15. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!