Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küldjem haza finoman?

Hogyan küldjem haza finoman?

Figyelt kérdés
Vasárnap itt aludt a barátom akivel 2 hete járunk. Anya csak egy napot engedett meg,de ő még ma is itt van(mindig lekési buszt). Már kezd nekem is kényelmetlen lenni a szituáció,meg anya is ideges :S mit mondjak neki h holnap már tényleg hazamenjen? Mindig mikor mondom h készüljünk mert lekésed a buszt,akkor letámad(szeretkezünk,ami nagyon jó)
2010. szept. 14. 19:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont már most húzd meg a határokat, mert ha két hét után így bevackol, ugyebár nem jó a kapcsolata sem a szülőkkel, akkor előfordulhat, hogy ő is a szépen "észrevétlenül" beköltözök minél előbb, mert itt jobb fajtából való.
2010. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
88%
Hány évesek vagytok?
2010. szept. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szeretkezés (két hét után amúgy is elég gáz,)nincs kaja sem. A buszhoz pedig jóval az in dulás előtt kísérd ki!
2010. szept. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
80%
Baromi jol indul ez a kapcsolat...anyukadnal mar 2 het utan kihuzta a gyufat...ottalvas 2 het utan? Nem semmik vagytok.
2010. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
62%
Nem lehet, hogy én ismerlek téged? Borsod megyei vagy?
2010. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz hatni rá, akkor kérd meg anyukádat vagy faterodat, hogy küldje el ... ;-)
2010. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
49%
eleve gáz hogy két hét után már ott alszik meg szexeltek (gondolom milyen nő lehetsz) de mond meg neki hogy most már tényleg haza kell mennie és egy órával előtte mond hogy oké akkor mennyük a buszhoz, és ha megint jön hogy szeretkezzünk akkor lehetne annyi önuralmad hogy meg mond neki hogy nem és kész pakoljunk és mennyünk a buszhoz!
2010. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
50%
az utolsó jól mondja, én sajnálom hogy ilyen a mentalitásod.
2010. szept. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
65%
Én nyíltan megmondanám neki, hogy holnap menjen haza, mert különben legközelebb nem jöhet. Ha intelligens akkor megérti, ha nem akkor gáz.
2010. szept. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
61%
Ha már nem tudsz neki nemet mondani a szexre, akkor mond azt, hogy megjött a menstruációd. Tuti el fogja érni a buszt:)
2010. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!