Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van Mit tegyek?

Elegem van Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Anyukámmal gyerekkorom óta rossz kapcsolatban vagyok, mióta emlékeim vannak azóta napi szinten fizikailag bántalmazott (ha nem volt rá oka akkor kitalált valami hülyeséget) egyészen 14 éves koromig. Ezután apámmal együtt sértegetnek lenéznek cseszegetnek... mindent csinálnak csak hogy felhúzzanak és kiabálhassanak velem. Ezen kívül a 6 éves testvéremet aki már elnézést de kimondhatatlanul agresszív mert 3 éves kora óta öldöklős játékokkal játszik a számítógépen. (Counter Strike, Medal Of Honor, STB) én hordom, és énis hozom haza az óvodából. Evvel a gond hogy a nálam kisebbek meg a velem egykorúk is kiröhögnek az utcán, és ez engem nagyon bánt. Nekem kell főzni, mosogatni, takarítani itthon. Nem mehetek bulizni, és könyörögnöm kell azért, hogy 1 órára kiengedjenek a barátaimhoz az utcára.


Mit tudok tenni?? Mert már nem bírom tovább :'( És már szó szerint az öngyilkosságon gondolkodom, mert már annyira elegem van belőlük :'(


Segítsetek légyszives


2010. szept. 14. 17:31
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Milyen gyámügy?

A gyámügy nem foglalkozna egy ilyen üggyel,mert itt nem tehetnek szinte semmit!

Tini fiú,akire házimunkát bíznak!

Tini fiú akit szigorúan(talán lelkét bántó módon )nevelnek a szülei!És?Éhen nem hal!Nem verik össze-vissza!

A kérdezőnek

Ne menj sehova,ott sem lenne jobb!Otthon legalább nem vagy idegen,aki néha akaratlanul is de útban van!

Én is csak azt tudom javasolni,hogy erőltesd magadba a szeretetet és ezt mutasd is ki feléjük,lássák hogy nem lehet piszlicsáré provokációval leteríteni a lelked!

Lassan felnősz ,és így vagy úgy de mindenképpen változni fog a helyzeted!Remélem a jó irányba!

Minden jót pajti!Hülyeséget meg ne csinálj,mert az ugye hülyeség!:)

2010. szept. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Utolsó elötti válaszolónak: Köszönöm szépen az elismerést! És ittis az a helyzet, hogy semmibe veszik ezt a fajta "tehetségemet".


Utolsó válaszolónak: Nemhiszem hogy tovább bírom! Eleget tűrtem idáig! Nembírom tovább.

2010. szept. 16. 18:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!