Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van e okom aggodni...

Szerintetek van e okom aggodni amiatt, hogy a ferjem e-mailezik egy 5 evvel ezelotti baratnojevel akit felesegul akart venni mielott velem osszejott?

Figyelt kérdés
Tulajdonkeppen nem tudtam errol a kapcsolatarol csak egy veletlen soran talaltam ket levelet amit a no irt neki de akkor meg nem voltunk hazasok es nem zavart de , nemreg nyitvahagyta a postaladajat es lattam,hogy a no irt az iden is neki.
2010. szept. 14. 11:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha évente váltanak egy-egy levelet, nem.
2010. szept. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Réti bubuzér ***** válasza:
0%
NAGYON udvariatlan dolog elolvasni más leveleit, még akkor is ha nyitva felejtette a postaládáját.
2010. szept. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs.
2010. szept. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

,,NAGYON udvariatlan dolog elolvasni más leveleit, még akkor is ha nyitva felejtette a postaládáját."


EMBER!A saját férjének a dolgait had olvassa már!

2010. szept. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kombinalj, mert beleorulsz ebbe. Kerdezz ra. Az en ferjem is felesegul akart venni egy masik lanyt elottem, de az mashoz ment ferjhez. Nekem a ferjem mindent elmondott errol, az osszes kerdesemre valaszolt. Ha a ferjednek nincs rejtegetni valoja, nem fog zavarba jonni es valaszol, ha errol kerdezed. Jogod van tudni. Hidd el, sokkal jobb, ha tudod az igazat, mintha te magad elkezdenel ezen agyalni, mert abbol ugysem fog kiderulni, hogy mi is van igazabol. Nem kell egybol rosszra gondolni, de ahogy mondtam, ha a ferjednek nincs vaj a fule mogott, latni fogod a reakciojan.
2010. szept. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
Ne olvassa. Én sem olvasom a "saját" feleségem dolgait, csak ha megkér rá. És ha teszem fel egy másik pasival találnám egyszer az ágyban, hát először magamban keresném a hibát...
2010. szept. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
utcsó: akkor te vagy a ritka kivétel :) átlalában nem igy reagálnak megcsalásra az emberek :) ilyenkor kivánom, hogy bár láthatatlan lehetnék és megleshetnélek, amikor neadjisten bekövetkezik :) vajon fogod-e tudni tartani azt amit msot irtál (nyilván nagy szerelem esetében) :)
2010. szept. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Már megint kialakult egy "van-e joga más levelét olvasni" vita! Már unalmas!

Én biztos megharagudnék érte, ha a párom egy régi kapcsolatot akár ilyen szinten is ápolna (ha csak 1 levelet ír egy évben, akkor is). Nekem nem jutna eszembe valamelyik ex-et felkeresni, vagy ha ír, nem válaszolnék...

2010. szept. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Réti bubuzér ***** válasza:
Én pl tudom a feleségem összes jelszavát és ő is az enyémeket, és mégse olvasgatjuk egymás levelelzését. Ennyi.
2010. szept. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ezt vele tudod megbeszélni.

én NEM örülnék h levelezik....kapcsolat után már ne barátkozzanak...

szerencsére a pérom is azt vallja, hogy kapcs vége utn nincs barátkozás

2010. szept. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!