Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ocsém szakított barátnojével,...

Ocsém szakított barátnojével, akit mi kedveltunk és nagyon sajnálom. Mit tennétek ilyenkor?

Figyelt kérdés
2 éves kapcsolat volt, sokszor találkoztunk, járt hozzánk a lány is, voltunk kirándulni is, joban voltunk. Nem leg-barátnok, de kedveltem és most nagyon sajnálom. Tudtára lehet ezt adni?Még nem voltam ilyen helyzetben, foleg hogy ugy látom, jobban megvisel, mint ocsémet...
2009. júl. 5. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A jobbik eset, hogy ti is szerettétek ezt a kislányt. De ez az öcséd döntése. Lehet, hogy soha nem fogja nektek elmondani a szakítás igazi okát. Mégis azt mondom: tiszteletben kell tartani a döntését. de arról azért lehet/ne vele beszélgetni, hogy ti mennyire szerettétek és sajnáljátok a törtlénteket.
2009. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen tudtára adhatod. A ti jó viszonyotok a kettőtök dolga, annak semmi köze az öcséd érzelmi életéhez. Viszont tudnod kell, hogy ezek után egy ideig nem fog szivesen a közeledben tartózkodni, mert az öcsédre emlékezteted. De hagyd, hogy ezt ő döntse el, találkozz vele, beszéljetek a kialakult helyzetről.
2009. júl. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nyugodtan a tudtara adhatod, sot meg jo baratnok is lehettek, ha o is ugy akarja.

Ha most az elejen nem is lesztek annyira super baratnok, de legalabb irtok egymasnak egy e-mailt, az is ok. Aztan alakulnak a dolgok majd, ha o is kedvel teged, akkor nagyon joban is lehettek majd.

Az ocseddel sem kell hogy fujjanak egymasra.

2009. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ok ilyen elso nagy szerelem voltak... és nagyjábol az okokat is ismerem, a csaj nem tett semmit...biztos megszokjuk majd, csak neki lesz a legrosszabb és nagyon sajnálom szegényt....

koszi a hozzászolasokat, én is megkeresném majd...talán picit késobb.

2009. júl. 5. 23:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Igazad van, adj neki időt.

Nekem hasonló helyzetem volt, a barátommal szakítottunk, de az anyukáját nagyon megkedveltem és ő is engem. Aztán ő sokszor hívott engem telefonon is, kérte, látogassam meg. Nagyon-nagyon fájt a szivem miatta, de nem tettem, mert attól tartottam a volt barátom ezt "törleszkedésnek", tolakodásnak venné.

Ha az öcséd volt barátnője a közeledésed ellenére sem akar majd esetleg veletek találkozni, akkor ne haragudj meg rá, lehet, nagyon fáj neki ami történt, és mint itt már írták, ti is erre emlékeztetitek, illetve lehet benne olyan is, hogy nem akar tolakodónak tűnni.

2009. júl. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, csak fordítva, az öcsémet viselte meg a dolog. 4 évig jártam a sráccal, és mikor szakítottunk, az öcsém (akkor 17éves) napokig sírt, meg az egész család letargiába zuhant. Én meg eljöttem itthonról egy hétre, hogy ne kelljen hallanom a siránkozást, mert én úgy voltam boldog (az új párommal) és csakis az én jogom eldönteni, hogy kivel vagyok együtt. Mikor először hazahoztam az új páromat, akkor leszedettem mindenkivel minden közös képet az exemmel a falakról (nagyszobában, konyhában stb). Irdatlan bunkóság lett volna, ha a család azt érezteti vele, hogy visszasírják a régit. Hál' Isten nem volt gond, addigra mindenki felfogta, hogy nekem így jó.
2009. júl. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Apukám meg öcsém is jó viszonyban maradt exemmel, találkoztak is. Ez engem abszolúte nem zavar.

2009. júl. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Öcsém három lányt mutatott be a családnak, mindhárommal tartom még a kapcsolatot. (én vagyok a nővér:))

Bár az utolsó kislánynál kért, hogy ne találkozzak vele, mert így neki könnyebb lenne az elválás. Egyébként ő szakított a lánnyal, fél éve, és azóta külföldön él, szóval nem értettem az összefüggést...

2009. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!