Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek most? Miért érzem ezt?

Mit tegyek most? Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Végre elköltöztünk a páropmmal albérletbem, h. megtudjuk milyen is valójában az élet szülők nélkül.Na meg így nem kell utazgatnunk,mert közel van a munkahely,nem kell máshoz alkalmazkodni.De mióta beköltöztünk valami nem stimmel.Nem érzem jól magam a lakásban,már nem is tetszik,nem érzem otthonosnak,eddig jó ötletnek tartottam,de mostmár pénzkidobásnak.A szüleim fizetik a családi házra a jelzálog hitelt.Eddig nekik fizettük a lakbért,de most itt többet kell fizetni.Eddig nem raktunk félre,mert a páromnak sok volt az utazás és állandóan feszült volt stb.Most meg nem tudom hogyan tudunk félrerakni,mert spórolunk,de ki tudja mi lesz.Nem merem azt mondani h. haza költözök,mert már olyan régóta próbálkoztunk h. találjunk normális lakást,ami nem piszkos és jó helyen van.Na meg végre nyugalom van,de mégsem érzem jól magam és ez a feszültség a kapcsolatomra is kiterjed,mert állandóan rosszkedvű vagyok és nincs kedvem semmihez.Eddig vártam,mert így több szabadidőm lenne,de most egyáltalán nem sietek "haza",és állandóan mennék vhova,csak hogy ne kelljen a lakásba lenni.
2010. szept. 14. 11:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
"1hete költöztünk be" magad írod várj egy kicsit és gondolj arra milyen lenne ha nem lenne esély a költözésre, ha minden nap piszkálnának a szülök rögtön otthonosabb lesz a dolog.
2010. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez természetes folyamat!


Mindenki átéli!

A fősulin a koliban nagyon sokan depisek lettünk (kb1hónapig) aztán feltaláltuk magunkat, és már haza sem akartunk menni! Ez természetes, nem olyanokkal vagy akiket megszoktál, és hiányzik a napi rutin...

2010. szept. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!