Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, akitől a házastársa...

Van olyan, akitől a házastársa kicsalta a magánvagyonát képező több millió forintot?

Figyelt kérdés
2022. márc. 24. 20:03
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Velem sajnos megtörtént. Anyós, após is benne volt.
2022. márc. 25. 06:19
 12/36 anonim ***** válasza:
71%

nem lehet tenni valamit ellenük?elmesélnéd? ja,amúgy 2 barátunkkal is megesett

1. a barátnője (még nem voltak házasok) szülei házára építkezett a srác.Valami necces ügybe keveredett és megzsarolták, hogy vagy takarodik onnan, vagy mesél a részletekről a csaj a rendőrségen.

2. rövis ismeretség, nagy szerelem,házasság.1 évenbelül a közös kassza tartalma (200 milla körül- amit a fiú vitt a házasságba)eltűnt és a csaj azonnal válni is akart.itt is valami necces üggyel zsarolta, amiről tudott,de a srác nem akarta, hogy rendőrségre vigye a nő.

2022. márc. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
82%
Elmeséled, Kérdező?
2022. márc. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
82%
Vannak, vannak... a férjem exe is ezt tette, nagyon rafkós nő, de ehhez kellett a férjem jó természete is, amit az ex nagyon jól ismert, és gyönyörűen kihasznált.
2022. márc. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
19%
Ja hát így nézve én is tudok. Férjem volt felesége. Eladatta vele a házát, így annak az árából építettek egyet és az már közösnek számított. Úgyhogy amikor a nő lelépett, kapott 30 millát. Mai napig fizetjük a kölcsönt. Egyszerübb lett volna eladni és megfelezni, de így megmaradt az épített ház. A kölcsön meg ugye emelkedik. Még 6 év......
2022. márc. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
76%
Utsó, nem kicsalta, hanem a férj önként adta kategória.
2022. márc. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

"vagy takarodik onnan, vagy mesél a részletekről a csaj a rendőrségen."

Tehát volt mivel zsarolni?

Mert akinek nincs vaj a füle mögött, az nem áll rá erre.

2022. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
66%

" a közös kassza tartalma (200 milla körül- amit a fiú vitt a házasságba)eltűnt"


Miben volt tartva a 200 M?

Dobozban?

2022. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
52%
közös számlát akartam irni
2022. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

A férjem eljött velem a bankba azzal az indokolással, h azért vegyem ki az eladott lakásom vételárának azt a részét, amit nem vitt a bank (devizahitelem volt, én fizettem egymagam, a férjemmel később ismerkedtem meg, tehát a pénz magánvagyonom) mert a bank hamarosan becsődöl és eljön velem, hogy nehogy valaki hazafelé kiraboljon. Ő tette el a pénzem a bankfiókban a táskájába, onnantól a pénzt a mai napig nem láttam. Ez 2016-ban volt.

Amikor kértem és kérem a pénzt, anyós, após, férjem azt mondják, aki beházasodott hozzájuk, beadta a házasságba a magántulajdonát (férjem sógora is) nehogy már ingyen lakjon náluk, aki beházasodik hozzájuk. Nemrég derült ki, h a lakás ahol lakunk tulajdonjogát megkérdezésem nélkül ráiratta az első házasságából származó 28 éves fiára, a férjem egyedül a haszonélvező. Én semmi. Amikor ezt megtudtam, rákérdeztem az általa lenyúlt pénzre, amire hivatkozott 2016-ban, h azért vette el tőlem, h ott lakhassak hivatalosan, hogy most már tuti nincs ott jogom lakni (sose volt jogom, utólag ez kiderült), h akkor kérem vissza a pénzem.

Volt más gazemberség is tőle ellenem, de ezt itt nem részletezem.

2022. márc. 26. 19:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!