Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az milyen amikor valakinek...

Az milyen amikor valakinek van több millió fortintja, és "nem telik" nekik nyomtató festék patronra s engem kérnek meg hogy nyomtassak ki több oldalas papírt, ráadásul még én vegyek új festék patront hogy tökéletes legyen a nyomtatás színe a papíron?

Figyelt kérdés

Csak én gondolom azt hogy hülyének néznek engem teljesen? Kihasználnak?!

Nekem egy hónapra van max. 50 ezer forint bevételem!!! Csóró vagyok.

Nekik még több millió fortintjuk van jelenleg.

És én vegyek új festék patront a nyomtatóba hogy szép legyen a nyomtatás (tökéletes) nehogy szürke legyen ám...


2020. aug. 19. 19:12
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
( Mivel nekik nincsen festék patronjuk a nyomtatójukban egyáltalán) ez lemaradt...
2020. aug. 19. 19:13
 2/30 A kérdező kommentje:

Nekik meg*


És én a saját nyomtatómon nyomtassam ki az ő papírjaikat...

2020. aug. 19. 19:15
 3/30 anonim ***** válasza:
85%
Kiknek?
2020. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
79%
Szerinted miért van nekik több milliójuk meg miért gazdagok? Mert kihasználják a hozzád hasonló embereket és olcsón akarnak mindent majd nagy profittal adják tovább.
2020. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Szóval van 2 nyomtató. Egy nekik, az övékben nincs abszolút festék patron.


Van a másik az az enyém. Nekem van festék patron jelenleg is a nyomtatóba, és láthatóan nyomtat is. Nem az a korom fekete, de nem is halvány egyáltalán amit nyomtat. A program szerint negyedig van festékkel még a nyomtató patronom azt jelzi a számítógép.

De én vegyek újat hogy tökéletes legyen a több oldalas nyomtatásuk, korom fekete legyen...


Ugye ezek teljesen hülyének néznek engem igaz?!

2020. aug. 19. 19:20
 6/30 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg ezért milliomosok, mert spúr, gátlástalan emberek. Ne segítsd őket ebben
2020. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 babyboom567 ***** válasza:
94%

Hát csináld a következőt

-pistike,kinyomtatnád ezt az ezer oldalt nagyon jó minőségbe, mert tudod a mi nyomtatónkba nincs patron

-persze juliskanéni, de a patron ára x ezer forint, meg a fél karton papír x ezer forint, tessék itt van egy webáruház linkje ahol akciósan meg tetszik tudni venni és elhozni hozzám.

2020. aug. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%

Hát hallod, nem csoda, ha hülyének néznek, na.

Segítek, legközelebb egyszerűbb lesz kiírni: tesómék/anyámék/ a szomszéd engem kér meg, hogy nyomtassak nekik, pedig van nyomtatójuk és jobb körülmények között is élnek, mint én. ennyi.

2020. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%
Kisregényben esetleg nem tervezed megírni? Vagy trilógia lesz?
2020. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!