Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az milyen amikor valakinek...

Az milyen amikor valakinek van több millió fortintja, és "nem telik" nekik nyomtató festék patronra s engem kérnek meg hogy nyomtassak ki több oldalas papírt, ráadásul még én vegyek új festék patront hogy tökéletes legyen a nyomtatás színe a papíron?

Figyelt kérdés

Csak én gondolom azt hogy hülyének néznek engem teljesen? Kihasználnak?!

Nekem egy hónapra van max. 50 ezer forint bevételem!!! Csóró vagyok.

Nekik még több millió fortintjuk van jelenleg.

És én vegyek új festék patront a nyomtatóba hogy szép legyen a nyomtatás (tökéletes) nehogy szürke legyen ám...


2020. aug. 19. 19:12
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
A lakás és egyéb rezsi költségek kifizetése után, marad körülbelül 50 ezer forint költőpénzem. Nekik több millió fortintjuk van. Ennyi.
2020. aug. 19. 19:34
 12/30 anonim ***** válasza:
88%
Mi lesz a meglepetés a végére? Kiderül, hogy kik neked ezek pofátlan emberek? Meg miért nem mondhatsz egyszerűen nemet?
2020. aug. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
88%
Már nagyon érdekel, hogy mégis kik ezek az ők
2020. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Rokonok!
2020. aug. 19. 19:48
 15/30 anonim ***** válasza:
81%
Közeli rokonok?
2020. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
87%
És miért nem tudod simán azt mondani, hogy bocs nem?
2020. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
80%
szüleid?
2020. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
68%

Valószínűleg bele sem gondolnak az anyagi vonzatába, annyira minimális tétel.

Én is sokszor nyomtatok osztálytársaknak, ugyanígy előfordult, hogy éppen kifogyott a tinta és én kértem, hogy nyomtassanak.

Nyilván eszembe/eszükbe aem jutott az a párszáz forint, amibe leosztva került a nyomtatás.


Az, hogy van pármillió forintjuk, hogy jön ide?

Nekünk is van 32 millió a számlánkon 3 éve, megörököltem és eladtam a szüleim pesti lakását.

Ettől még "szegény" ember vagyok, mert a fizetésem nem sok, a pénzt pedig értelemszerűen nem felélem, hanem 5-6 év múlva a saját lakásomon lejár a hitel, azt eladva pedig tudok építeni egy napelemes, geoterm energiás, "önfenntartó" házat.

2020. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
93%
Kihasználni csak azt lehet aki hagyja. Add meg nekik a legközelebbi nyomtatással foglalkozó hely elérhetőségét, ilyen még a kis falvakban is van jellemzően a művházban.
2020. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
54%

Édes Istenem eddig azt hittem csak velem fordulhat ez elő!

Ezek szerint már ketten vagyunk 'mulya keresztények' ahogyan nagyapám mondaná.

Bocs , nem rajtad nevetek csak megnyugtat a tudat hogy nem vagyok egyedül. :)

Szóról-szóra ez történt velem tavaly decemberben. Minden együttérzésem a Tiéd. Egyébként én rendeltem festék patront és kinyomtattam amit kértek. Hát nem vagyok büszke magamra. Nemet kellet volna mondanom. :)

2020. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!