Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az milyen amikor valakinek...

Az milyen amikor valakinek van több millió fortintja, és "nem telik" nekik nyomtató festék patronra s engem kérnek meg hogy nyomtassak ki több oldalas papírt, ráadásul még én vegyek új festék patront hogy tökéletes legyen a nyomtatás színe a papíron?

Figyelt kérdés

Csak én gondolom azt hogy hülyének néznek engem teljesen? Kihasználnak?!

Nekem egy hónapra van max. 50 ezer forint bevételem!!! Csóró vagyok.

Nekik még több millió fortintjuk van jelenleg.

És én vegyek új festék patront a nyomtatóba hogy szép legyen a nyomtatás (tökéletes) nehogy szürke legyen ám...


2020. aug. 19. 19:12
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
85%

Miért nem lehet azt mondani, hogy:

- Nem. / Nem tudok másik patront venni, nem telik rá.

- Vegyetek patront a saját nyomtatótokba és nyomtassátok ki magatoknak. Én most nem tudok új patront venni, tudjátok, nekem kenyérre kell a pénz!

2020. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
70%

Mondd nekik azt, tudjátok, keresztény vagyok, nem pedig hülye.

Most nem fogok új nyomtatópatront venni. De nem muszáj nálam nyomtatni. Sőt, nem is lehet, mert takarékoskodnom kell a festékel. Majd a Jézuska hozza a következőt, addig ki kell tartson ez.

2020. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
80%
Írjak a csúnya rokonoknak, hogy ne használjanak ki ilyen pofátlanul, vagy mit szeretnél?
2020. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
86%
Vegyél. De előbb tegyék a kezedbe a festékpatron árát.
2020. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
11%

Mondta bárki is hogy vegyél új patront?

Ha egy évben egyszer akarsz nyomtatni, nem veszel új patront mert megint csak beszárad es igen csak kornyezetszennyező így,vagy elmész valahova nyomtatni de ha közelebb van megkersz valakit aki rendszeresen használja a nyomtatojat nem tudom hány oldal de ha amúgy is használod a nyomtatót minimális költség neked nem nagy szívesseg

2020. aug. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
89%

Tanulj már meg NEMet mondani.


- Józsi, kinyomtatnád ezt az 5 oldalt

- Ne haragudj, de nem tudok segíteni.

2020. aug. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
91%

Ne csinálj magadból hülyét .

Nem kell ezen annyit agyalni.


- Józsi , ki tudnád nekem nyomtatni ezt a 20 oldalt? Nekem nincs a nyomtatóban patron. De nagyon jó minőségben kellene , a szürke nem jó .

- Figyuzz Béla , kinyomtatom de csak szürkében tudom , mert nekem is alig van festék benne.

- Hű az nekem így nem jó . Nem akarsz új patront venni?

- Hát nézd , nem akarok, mert nekem nem kell, akkor vidd el a Kinyomtatok bármit pénzért Bt-be, ott van a sarkon.

2020. aug. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
77%
Lehet nem is Józsinak hívják a kérdezőt🤔
2020. aug. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
81%
Kifogyott a festek es most nem tudok venni ezt kell mondani, na?
2020. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Jó, de attól még lehet Józsi, hogy lehet, hogy nem Józsi.
2021. jan. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!