Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha elsírom magam ezen az...

Gáz, ha elsírom magam ezen az idézeten? Téged megérintett?

Figyelt kérdés

Mikor idősebb leszek és a kislányom majd azt kérdi," anyuci, ki volt az első szerelmed? " nem akarok régi fényképeket előszedni, csak a szoba másik végére mutatni és azt mondani " odaát ül "


Bár lehet csak azért érint engem ez ilyen mélyen, mert az első szerelmem nekem az igazi, sok mindenen túl vagyunk együtt, voltunk mindketten rengeteg emberrel együtt, de újra együtt vagyunk mert nem bírjuk a másik nélkül... És ez annyira szép idézet :'(


2010. szept. 13. 20:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Egyébként a kislányok nem kérdeznek ilyet, mert a végtelenségig rajonganak az apjukért. :)


Szerintem ha valaki csak másodszorra, harmadszorra, többedszerre találja meg az igazit, az semmit nem von le a kapcsolat értékéből.

2010. szept. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!