Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha elsírom magam ezen az...

Gáz, ha elsírom magam ezen az idézeten? Téged megérintett?

Figyelt kérdés

Mikor idősebb leszek és a kislányom majd azt kérdi," anyuci, ki volt az első szerelmed? " nem akarok régi fényképeket előszedni, csak a szoba másik végére mutatni és azt mondani " odaát ül "


Bár lehet csak azért érint engem ez ilyen mélyen, mert az első szerelmem nekem az igazi, sok mindenen túl vagyunk együtt, voltunk mindketten rengeteg emberrel együtt, de újra együtt vagyunk mert nem bírjuk a másik nélkül... És ez annyira szép idézet :'(


2010. szept. 13. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát, engem nem hatott meg. Nem vagyok valami érzékeny lélek ilyen téren. Szóval nekem kell magam rosszul éreznem,nem neked :)
2010. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én se vagyok érzékeny típus, de ez az 1 annyira meghat :S
2010. szept. 13. 20:12
 3/11 anonim ***** válasza:

Én nem sírtam rajta, de szerintem szép kis idézet :-)

Igazán szívhez szóló.

2010. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
abszolut nem gaz:))legyel boldog hogy az elso lett az igazi,masnak sokaig kell keresgetni mire megtalalja...en is megtalaltam..igaz hogy nem az elso szerelmem de az IGAZI...mar 18 eve:))
2010. szept. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez erőltetett.
2010. szept. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja és nem gáz, ha elsíros magad rajta. :) Sőt.Csak nyugodtan sírd ki magad.Az mindig jót tesz.;)

(2.voltam)

2010. szept. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

elsírod*


erontottam:D

2010. szept. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ezt ismerem és valami gyönyörű*.*

Vagyok annyira naív és romantikus lélek, hogy elhigyjem, hogy ez 20 év múlva akár az én nappalimban történik meg, az én leendő kislányom kérdezi meg tőlem, én pedig arra a fiúra (akkor már férfira) mutatok, akit teljes szívemből szeretek, és remélem szeretni fogok mindörökké!

2010. szept. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sírtam el magam rajta, de szerintem is nagyon szép idézet :)
2010. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy az első "odaát ül", nem jelenti feltétlenül azt, hogy ennél több nem is volt, hiszen mint írod: "újra együtt vagyunk". Kérdés, hogy milyen hosszú a számsor :)


Persze csak kajánkodtam, gratulálok a szeretetben eltöltött hosszú időhöz.

2010. szept. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!