Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már olyan veletek,...

Történt már olyan veletek, vagy az ismerősi környezeteteknél, hogy az iskolába járó gyermeketek osztálytársának az anyukája szemet vetett a férjetekre?

Figyelt kérdés
Hogyan kezeltétek?
2010. szept. 13. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem lényeg, már a munkatársnők is kinézték maguknak, azt hiszik ő szuperman, pedig ha tudnák...

csak jópofizik, főleg érdekből mindenkivel,

közben elég rideg gondolkodásmódja van,

szóval nem járnának vele túl jól.

2010. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Még nem történt, de azt hiszem, sehogy.

Azért megnézném, hogy biztos úgy van-e, vagy csak stílusa a nőcinek a kacérkodás.

Vagy csak egyszerűen vonzónak találja, akár emberileg, mert olyan sűrűn előfordul.

2010. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Bocipók ***** válasza:
Légyszi fejtsd ki egy kicsit bővebben az esetet(eseteket), hogy hogyan történt!!!!! (mennyire dúrva a helyzet)
2010. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szemmmel láthatólag tetszik neki és kacérkodik vele, beszólásai vannak, hogy jól néz ki meg ilyenek..űgondolom egyedülálló anyuka lehet, nem?

mondjuk kettőn áll általában a vásár, mint mondják

2010. szept. 13. 13:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyedülálló a hölgyemény vagy csak kalandozgat unalmában?
2010. szept. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Áááááááh, ki a fenének kellene egy nős pasi?

Sok facér is van, akkor minek gyerekes apuka? Szerintem marhaság ezzel foglalkozni.

Annyi nő udvarolgat a férjemnek a munkahelyén, hogy akár 24 órán keresztül is idegeskedhetnék rajta.

Szerintem nálatok is csak semmi az egész.


Miért olyan eszeveszetten jó pasi a férjed?

Jól keres, sportos, fiatalos, humoros? Szerintem ő is csak fürdik abban, hogy még egyáltalán észreveszi más nő is rajtad kívül.

2010. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Szerintem kiröhögném. Amúgy ha komolyan gondolja, elég gáz ember lehet. Képzelem, milyen jóban lennének utána a gyerekek egymással, miután az egyik anyja elszedte a másik apját. Ha érdekel, akkor kérdezd meg a gyereked, hogy XY anyja egyedülálló-e. Az osztálytársak általában tudják az ilyet egymásról. Amúgy az is lehet, hogy csak ilyen a stílusa, és mindenkivel ezt csinálja.
2010. szept. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez bíztató, amit írtatok..amúgy helyes, szimpatikus ember a férjem és még jól is keres, mindig elegáns , jólöltözött. Ezek szerint nem kell ezzel foglalkoznom..bár nem szívesen járnék össze ezzel az anyukával..az biztos.
2010. szept. 13. 13:54
 9/11 A kérdező kommentje:
De amúgy tényleg vannak olyan nők, akiknek a nős pasik imponálnak és meg akarják őket szerezni akár a fiatalságukkal, akár más dolgokkal, ezek az úgynevezett Ragacsok
2010. szept. 13. 13:55
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem volt hasonló esetem. A hölgy kedves, szép, elegáns, tényleg nincs kifogásom személyisége ellen annak ellenére sem, hogy bukik a páromra. Ezt nem is titkolja, s nem is szégyenli. Pedig van férje, meg van mindene. Én úgy gondolom, hogy unatkozik. A párom elmeséli éppen mi történt. Levelet is megmutatta. Egy dolog hibázott nála, hogy szeret a nő füllenteni, picit másképp beállítani a történetet, mint ahogy az megtörténik.

Én az elején iszonyú ideges voltam, féltékeny is (érett 40 felett a nő, több mint 10 év korkülönbség), de láttam, hogy a párom nem érdeklődik iránta. A lelki világának jól esett, hogy egy idősebb nő rajong érte. DE be kell látni, az aki hazudozik előbb-utóbb lebukik.

Beszéld meg a pároddal, mert jobb ezt tisztázni. Iszonyú idegesítő tud lenni az ilyen helyzet. Vannak olyan emberek akik az arcon a vastag bőrrel bármire képesek.

Nyugalom érdekében egy laza beszélgetést megér.

Fel a fejjel! :)

2010. szept. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!