Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fura, hogy a párom testvér...

Nem fura, hogy a párom testvéreinek a közös nyaralások előtt valami mindig közbejön? Hogy tegyem szóvá?

Figyelt kérdés

Eddig 3-szor volt közös nyaralásról szó, mit ad Isten, nekik mind a háromnál közbejött valami. De a gyerekeket vigyük már el, mert annyira várják az utat...

Tavaly pl. amíg mi a gyerekeiket nyaraltattuk, ők elmentek 3 napra itthon wellnessbe. Pedig azzal a kifogással lett elküldve a két gyerek velünk, hogy közbejött egy sürgős munka és muszáj azt megcsinálnia, a felesége meg nem hagyná otthon a beteges dédijüket.


Nem kicsik már a gyerekek annyira, iskolás mind a kettő. De szerintem gyerekkel semmilyen program nem pihentető, még egy nyaralás sem. Valami baja valamelyiknek mindig van, most játszani akarnak, most éhesek, most melegük van, most nincs kedvük a homokhoz, inkább a medencénél legyünk ne a parton, mégis menjünk le a partra. Komolyan én 1-1 hazajövetelnél fáradtabb voltam, mint mikor elindultunk.

Most is szó van arról, hogy ők is becsatlakoznának és hogy hátha idén összejön végre. A nyakamat rá, hogy idén sem fog összejönni, valamelyikre indulás előtt rájön a cifrafosás és a másik marad ápolni, vagy megint nagyon fontos munkalehetőség lesz, vagy beteg lesz a szomszéd kutyája... És valahol jól csinálják, mert a gyerekeik nyaraltatva vannak, ők tudnak pihenni gyerekek nélkül itthon közben, csak éppen az nem tetszik, hogy minket szivatnak vele.



2022. márc. 6. 09:30
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
83%

Biztos, hogy basztam volna a kölkökre. Ha valami közbejön, akkor majd tudatják a szegény gyerekekkel is, hogy miért nem viszi őket apu és anyu sehova.



F*szom ebbe a sok, gyerekét másra nyomó szarzsákra. És ezek prédikálnak, hogy mikor lesz már gyereked, milyen jó az... Ja, ha másnak a fejét fájdítja, biztos jó móka szezonális szülőnek lenni.

2022. márc. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
94%

Es az ev balekja dijat ti nyertetek...mar HAROMSZOR 🤣🤣


Ez nagyon kemeny.

2022. márc. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem, miért kell a kérdezőt lehúzni. Nyilván érzik ők is, hogy át lettek verve, ezért született a kérdés. Gondolom az első kettőnél jobban sunnyogtak, a tavalyi wellnessnél meg full egyértelmű volt a dolog.


Egyszer mindenkit át lehet vágni. A másodiknak is szerintem sokan bedőltek volna, második esélyt szerintem az átlag szívesen ad.

Jó, a harmadik már tényleg necces. De a gyerekekkel - ha szereti az ember a rokonait - piszok jól lehet zsarolni.

2022. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
85%
Még most húzzátok meg a határokat mert úgy jártok mint a szomszéd párocska akiknél gyakorlatilag ott laknak az unokák, akik ráadásul borzalmasan viselkednek.... Néha szoktam látni őket mikor átmegyek szólni vasárnap délután mert nem lehet megmaradni a kertemben tőlük, kivannak ők is teljesen...Ti ezt ne várjátok meg!
2022. márc. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
87%
16 os ha tudnád én hogy szoktam beszélni a gyerekekről szerintem agyvérzést kapnál.
2022. márc. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb már az lesz, hogy csak lazán beadják, hogy akkor viszitek a gyerekeket nyaralni, ahogy szoktátok :D
2022. márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
100%
Az éven mondjátok ti, hogy jaj, mégsem jön össze a nyaralás, aztán elmentek egyedül.
2022. márc. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
7%
Venni kell a lapot, hogy miért csinálnak így.
2022. márc. 7. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%

Pofám leszakad :D Közbejött egy MUNKA, jajj mi lesz a gyerekkel, nagyon várták.. Hát B+, akkor talán ne vállald el a munkát, vagy ha igen, magyarázd el a gyerekednek, hogy fontosabb a plusz pénz, mint az, hogy nyaraljon a család...

Válaszolva: a helyedben azt mondanám, hogy a tavalyi húzásuk után megbeszéltétek a férjeddel, hogy innentől nem akarjátok őket magatokkal vinni. Rendkívül kellemetlen volt az érzelmi zsarolás, 3-szor mondták vissza a lehetőséget az utolsó pillanatban, pluszban még terhet is raktak a nyakatokba. Szóval idén ne készüljenek a gyerekek arra, hogy ott fognak nyaralni.

2022. márc. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
94%
Ha a kérdező és a párja konfliktuskerülő, akkor ez még így fog menni évekig. Amíg a gyerekek kamaszok nem lesznek és már egyedül akarnak menni. A kérdező és férje nélkül, az ő nyaralójukba.
2022. márc. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!