Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fura, hogy a párom testvér...

Nem fura, hogy a párom testvéreinek a közös nyaralások előtt valami mindig közbejön? Hogy tegyem szóvá?

Figyelt kérdés

Eddig 3-szor volt közös nyaralásról szó, mit ad Isten, nekik mind a háromnál közbejött valami. De a gyerekeket vigyük már el, mert annyira várják az utat...

Tavaly pl. amíg mi a gyerekeiket nyaraltattuk, ők elmentek 3 napra itthon wellnessbe. Pedig azzal a kifogással lett elküldve a két gyerek velünk, hogy közbejött egy sürgős munka és muszáj azt megcsinálnia, a felesége meg nem hagyná otthon a beteges dédijüket.


Nem kicsik már a gyerekek annyira, iskolás mind a kettő. De szerintem gyerekkel semmilyen program nem pihentető, még egy nyaralás sem. Valami baja valamelyiknek mindig van, most játszani akarnak, most éhesek, most melegük van, most nincs kedvük a homokhoz, inkább a medencénél legyünk ne a parton, mégis menjünk le a partra. Komolyan én 1-1 hazajövetelnél fáradtabb voltam, mint mikor elindultunk.

Most is szó van arról, hogy ők is becsatlakoznának és hogy hátha idén összejön végre. A nyakamat rá, hogy idén sem fog összejönni, valamelyikre indulás előtt rájön a cifrafosás és a másik marad ápolni, vagy megint nagyon fontos munkalehetőség lesz, vagy beteg lesz a szomszéd kutyája... És valahol jól csinálják, mert a gyerekeik nyaraltatva vannak, ők tudnak pihenni gyerekek nélkül itthon közben, csak éppen az nem tetszik, hogy minket szivatnak vele.



2022. márc. 6. 09:30
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
3%
Azért azt nem értem, hogy 3 éve minden évben kifizetik a szállást, aztán hagyják veszni? Ez így nem túl életszerű.
2022. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
93%

Nyílvánvalóan jó nagy balekok vagytok.. Ingyen nyaralás és felvigyázás a gyerekekre..

Első alkalommal sem vittem volna a gyerekeiket.

2022. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom még hányszor lehet titeket átverni? Tényleg ennyire hülyék vagytok zsinórban 3 évig?

Egy okot nem tudsz mondani? Pl nem megyünk, vagy idén kettesben megyünk, vagy mással megyünk, bocs nem lesz hely.

Ennyire nem tudtok semmit kitalálni? Ti balekok vagytok.

2022. márc. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
95%

31

Rokoné a nyaraló, nem fizetnek a szállásért.

2022. márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
64%

Miért is kell közösen nyaralni?

Ti nem tudtok kettesben lenni a pároddal?

Vagy nem akarsz kettesben lenni a pároddal? Nincs már mit mondani egymásnak?

A nyári szabimon biztos nem engedném másnak hogy beossza az időmet.

Nem szerettek kettesben lenni hogy mindig kell valaki kolonc a nyakatokba?

2022. márc. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
91%

"Most is szó van arról, hogy ők is becsatlakoznának és hogy hátha idén összejön végre."


AKkor előre közlitek, ne, vigyáztok a gyerekekre.

Vagy menjetek máshova.

2022. márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
3%
#34: EZ a kérdésből nem derült ki.
2022. márc. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:
Kommentben leírtam.
2022. márc. 6. 14:20
 39/54 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, egyszer megszivattak titeket és ingyen bébiszittert játszottatok. És meg tudták ismételi még kétszer? Azért jó nagy balekok vagytok.
2022. márc. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
75%
Nem a legélesebb kések a fiókban az egyszer biztos.
2022. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!