Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fura, hogy a párom testvér...

Nem fura, hogy a párom testvéreinek a közös nyaralások előtt valami mindig közbejön? Hogy tegyem szóvá?

Figyelt kérdés

Eddig 3-szor volt közös nyaralásról szó, mit ad Isten, nekik mind a háromnál közbejött valami. De a gyerekeket vigyük már el, mert annyira várják az utat...

Tavaly pl. amíg mi a gyerekeiket nyaraltattuk, ők elmentek 3 napra itthon wellnessbe. Pedig azzal a kifogással lett elküldve a két gyerek velünk, hogy közbejött egy sürgős munka és muszáj azt megcsinálnia, a felesége meg nem hagyná otthon a beteges dédijüket.


Nem kicsik már a gyerekek annyira, iskolás mind a kettő. De szerintem gyerekkel semmilyen program nem pihentető, még egy nyaralás sem. Valami baja valamelyiknek mindig van, most játszani akarnak, most éhesek, most melegük van, most nincs kedvük a homokhoz, inkább a medencénél legyünk ne a parton, mégis menjünk le a partra. Komolyan én 1-1 hazajövetelnél fáradtabb voltam, mint mikor elindultunk.

Most is szó van arról, hogy ők is becsatlakoznának és hogy hátha idén összejön végre. A nyakamat rá, hogy idén sem fog összejönni, valamelyikre indulás előtt rájön a cifrafosás és a másik marad ápolni, vagy megint nagyon fontos munkalehetőség lesz, vagy beteg lesz a szomszéd kutyája... És valahol jól csinálják, mert a gyerekeik nyaraltatva vannak, ők tudnak pihenni gyerekek nélkül itthon közben, csak éppen az nem tetszik, hogy minket szivatnak vele.



2022. márc. 6. 09:30
1 2 3 4 5 6
 1/54 A kérdező kommentje:

*testvérének

Elnézést, átjavította az autocorrect.

2022. márc. 6. 09:32
 2/54 anonim ***** válasza:
98%
Az első ilyen alkalom után nem szerveztem volna közös nyaralást, sőt, előre be se jelentettem volna senkinek.
2022. márc. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 grafno ***** válasza:
98%
Szolj most előre, ha nem jönnek akkor nem viszitek el a gyerekeket, mert nem tudtok pihenni. Szerintem így fer.
2022. márc. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
93%
És a fentieket elmondtátok már nekik?
2022. márc. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell közös nyaralás szervezni
2022. márc. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:

Nem mi szervezzük. Ők szólnak folyton, hogy szeretnének jönni.

Párom édesapjának van egy elég szép nyaralója Horvátországban, oda szoktunk menni minden évben (plusz máshová is, de az ugye nem lenne ingyen nekik). Féltestvérek, csak ezt nem akartam részletezni a kérdésben. Így ők csak úgy nem mehetnének el nélkülünk, mert az édesanyjuk közös.

2022. márc. 6. 09:41
 7/54 anonim ***** válasza:
93%
Akkor még mindig érvényes, amit a válaszom második felében írtam: nem jelenteném be nekik, mondván, hogy nektek is zűrös a munka, nem tudjátok, hogy hogy alakul, mert aztán úgyis a gyerekkel fognak zsarolni érzelmileg.
2022. márc. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
34%
Fura. Mint ahogy az is, hogy elvállalod a gyerekeit, majd utána a neten szidod őket.
2022. márc. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
97%
Hát eléggé nyilvánvaló - ezek fényében -, hogy a gyerekeik horvát nyaraltatására utaznak.
2022. márc. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi szidalmazás nem szerepel a kérdésben. Nem kell ennyire üldözési mániásnak lenni.
2022. márc. 6. 09:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!