Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fura, hogy a párom testvér...

Nem fura, hogy a párom testvéreinek a közös nyaralások előtt valami mindig közbejön? Hogy tegyem szóvá?

Figyelt kérdés

Eddig 3-szor volt közös nyaralásról szó, mit ad Isten, nekik mind a háromnál közbejött valami. De a gyerekeket vigyük már el, mert annyira várják az utat...

Tavaly pl. amíg mi a gyerekeiket nyaraltattuk, ők elmentek 3 napra itthon wellnessbe. Pedig azzal a kifogással lett elküldve a két gyerek velünk, hogy közbejött egy sürgős munka és muszáj azt megcsinálnia, a felesége meg nem hagyná otthon a beteges dédijüket.


Nem kicsik már a gyerekek annyira, iskolás mind a kettő. De szerintem gyerekkel semmilyen program nem pihentető, még egy nyaralás sem. Valami baja valamelyiknek mindig van, most játszani akarnak, most éhesek, most melegük van, most nincs kedvük a homokhoz, inkább a medencénél legyünk ne a parton, mégis menjünk le a partra. Komolyan én 1-1 hazajövetelnél fáradtabb voltam, mint mikor elindultunk.

Most is szó van arról, hogy ők is becsatlakoznának és hogy hátha idén összejön végre. A nyakamat rá, hogy idén sem fog összejönni, valamelyikre indulás előtt rájön a cifrafosás és a másik marad ápolni, vagy megint nagyon fontos munkalehetőség lesz, vagy beteg lesz a szomszéd kutyája... És valahol jól csinálják, mert a gyerekeik nyaraltatva vannak, ők tudnak pihenni gyerekek nélkül itthon közben, csak éppen az nem tetszik, hogy minket szivatnak vele.



2022. márc. 6. 09:30
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
96%
Nekem van három saját, de biztosan agyf.szt kapnék, ha valaki rámlőcsölnél a gyerekét (főleg kettőt...), hogy vigyem magammal és nyaraltassam.
2022. márc. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:
De az a legrosszabb, hogy nem is "nyíltan" passzolják ránk őket, hanem meg van beszélve, hogy közösen megyünk, aztán indulás előtt 2-3 nappal valami halaszthatatlan közbejön. És utána hallgatjuk, hogy szegény gyerekek pedig mennyire várták már a nyaralást, hát most mi legyen...
2022. márc. 6. 10:47
 23/54 anonim ***** válasza:
96%

Még a rokonra passzolással sincs gond - ha előre meg van beszélve. De ez a sunyiskodás nagyon gáz.


Én simán előre közölném, hogy oké, gyertek, ha akartok, de úgy készüljetek, hogy nem visszük a gyerekeket nélkületek, ha megint közbejön valami, mert mi most kettesben szeretnénk programokat.

Ebben nincs semmi sértő.

2022. márc. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
97%

"És utána hallgatjuk, hogy szegény gyerekek pedig mennyire várták már a nyaralást, hát most mi legyen..."


Én tudod mit mondanék erre? Hogy sajnos ez van, közbejött nektek ez, mentek majd máshova, hosszú még a nyár. Viszlát.

2022. márc. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
94%
Ez csak nyiltan megy. Megmondjátok, hogy oké, de ha valami közbejön, idén nem viszitek már el a két gyereket. Ennyi.
2022. márc. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
97%
Kihasználnak titeket, ti meg hagyjátok. Hát ne hagyjátok.
2022. márc. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
97%

"És utána hallgatjuk, hogy szegény gyerekek pedig mennyire várták már a nyaralást, hát most mi legyen..."


Én tuti eléggé berágnék. Hogy mi legyen? Közlitek velük, hogy 3x hülyére vettek már benneteket, a 4. nem fog összejönni.

Amúgy a férjed nincs benne ebben a játékban?

2022. márc. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
96%

De a gyerekeket vigyük már el, mert annyira várják az utat... - az a helyzet, hogy DIREKT pattintják le nektek a gyerekeiket, hogy addig ők "kikapcsológhassanak".


Ezzel semmi baj, csak ne nézzenek ostobának.


Egyébként én az első ilyen után nem vittem volna a gyerekeket SEM, és nem érdekelne, hogy hisztiznek.

Beszéljék meg anyucival-apucival.

2022. márc. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
93%
És utána hallgatjuk, hogy szegény gyerekek pedig mennyire várták már a nyaralást, hát most mi legyen... - Bocs, tesó, ez már nem a mi problémánk, oldjátok meg.
2022. márc. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
93%

És utána hallgatjuk, hogy szegény gyerekek pedig mennyire várták már a nyaralást, hát most mi legyen...



- jaj, eltudom képzelni. Nem baj hosszú meg a nyár. Na sziasztok. 🙃


Ennyi.

2022. márc. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!