Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj vagy a párom...

Velem van a baj vagy a párom a bunkó szerintetek?

Figyelt kérdés
Élettársam gyakran beleköt a lányomba akivel együtt lakunk erezni h nem szereti. 3 éve vagyunk együtt es nem tőle van a gyerek, aki 18 éves. Ma például azt csinálta h megkérdezte a másik lányomat aki szinten nem tole van pedig csak vendégségbe volt nálunk h rendeljen e neki pizzát vacsorára vagy süteményt és kihangsúlyozta h csak neki, persze ugy h a másik lányom is hallja h ő nem kap! Erre mondtam h én úgy rendelek h neki is legyen akkor erre arrogánsan beszólt h annyi pénzem van? Ő neki nem állja! A lányomnak olyan rosszul esett h sírt a szobájába. Erre szóltam a páromnak miért teszi ezt sir a lányom és még velem kiabált h ő semmi rosszat nem tett mit képzelek h számom kérem h kinek mit vesz mire költi a fizetését. Ti mit tettetek volna ha egyik gyereketeknek rendelne a másikat kizárja és a gyerekem totál a lelkére vette és zokog ...
2022. febr. 26. 18:46
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
92%

“…tudod mikor már nem az első hasonló eset h sir a gyereked, majd rájössz h abba te is kikészülsz”


Hát tudod egyszer kellene, hogy a “párom” így beszéljen a gyerekemmel, onnantól kezdve nem lenne a párom. Dehát valakinek a f*sz fontosabb, mint a saját gyereke.

2022. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
31%

Meglepő, hogy ennyien komolyan veszik ezt a kérdést.

Teljesen egyértelmű, hogy kamu az egész.

2022. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem te ugyanaz a kérdező vagy, aki már X alkalommal írt ki kérdést hasonlókról.

A lányod rendetlen, a párod meg mindenért kötekszik a lányoddal.

Ebből a mérgező légkörből nem fog semmi jó kisülni.

Amikor elváltál, valahol akkor is laktatok, nem?

Ugyanoda, ugyanúgy kéne visszamennetek lakni, és belátni, hogy ezzel a fickóval nem működik a párkapcsolat.

(De szerintem inkább kiírsz havonta egy új kérdést még sok éven át, minthogy megtedd, amit mondtam.)

2022. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
87%

Nem kérdés h azonnal kidobom

Egyedül nevelem a gyerekem úgyhogy at tudom érezni ezt a helyzetet,bár nem volt párom mióta szetmentunk az apjával

De nincs az a pasi akitől elnézném hogy így viselkedjen a lányommal. Nekem mindig is a gyermekem lesz az első.

2022. febr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
3%
Ezért mindketten tettetek ugymond.
2022. febr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
85%

Nem rendeltem volna, hanem kivágtam volna a pasit egy életre.


De nem baj, a lányod sem hlye, ha lesz egy kis esze az életben nem nyitja rád az ajtót, miután végre lelépett.

2022. febr. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
h vannnak ilyen emberek is köztünk - olyan szánalmasak, akiknek a pasi frka többet ér, mint a gyerekük? Igen, vannak, pl te is.
2022. febr. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után te még együtt vagy a pasival?!
2022. febr. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
85%
Tiszta szegyen vagy
2022. febr. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban igaz a történet, akkor amellett sem menjünk el, hogy a faszi miért viselkedhet így. Sajnos az is benne van a pakliban, hogy a „kicsi lánynál” már egy párszor bepróbálkozott, aki visszautasította, az magyarázná ezt a nyílt ellenszenvet.

Bármennyire úgy tűnhet, sajnos gyakrabban előfordulnak ilyen helyzetek (mármint hogy a nevelőapuka érdeklődést mutat a nevelt lány felé), mint azt hinnénk. A közvetlen környezetemben is volt hasonló; a lány kínosnak érezte, nem akart róla beszélni. Az anyjának feltűnt, hogy a hapsival egy légtérben nem érzi jól magát, ezért rákérdezett. Szerencsére ott a vége az lett, hogy a pali repült onnan. Ráadásul úgy meg tudott ez történni, hogy amikor a csávó odakerült hozzájuk, akkor a lány még általános iskolás(!) volt, és ahogy nővé érett, úgy próbált érdeklődni a lánynál szexuálisan is.


De csatlakozom az előttem szólókhoz; ebben a helyzetben az lett volna az utolsó mondata az embernek, a körülményektől függően csomagoltam volna össze és jöttem volna el onnan, vagy őt hajítottam volna ki. De persze ha függésben tart titeket, akkor az is érthető, hogy ezt nem lépted meg, bár ha annyi pénze nincs, hogy két pizzát vegyen, talán nem a pénzzel tart ott titeket. Ha pedig tényleg a „farka” miatt csinálod ezt, akkor elmondható, hogy anyaként megbuktál.

2022. febr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!