Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj vagy a párom...

Velem van a baj vagy a párom a bunkó szerintetek?

Figyelt kérdés
Élettársam gyakran beleköt a lányomba akivel együtt lakunk erezni h nem szereti. 3 éve vagyunk együtt es nem tőle van a gyerek, aki 18 éves. Ma például azt csinálta h megkérdezte a másik lányomat aki szinten nem tole van pedig csak vendégségbe volt nálunk h rendeljen e neki pizzát vacsorára vagy süteményt és kihangsúlyozta h csak neki, persze ugy h a másik lányom is hallja h ő nem kap! Erre mondtam h én úgy rendelek h neki is legyen akkor erre arrogánsan beszólt h annyi pénzem van? Ő neki nem állja! A lányomnak olyan rosszul esett h sírt a szobájába. Erre szóltam a páromnak miért teszi ezt sir a lányom és még velem kiabált h ő semmi rosszat nem tett mit képzelek h számom kérem h kinek mit vesz mire költi a fizetését. Ti mit tettetek volna ha egyik gyereketeknek rendelne a másikat kizárja és a gyerekem totál a lelkére vette és zokog ...
2022. febr. 26. 18:46
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
90%
De hát teljesen egyértelmű hogy fel kell számolni evvel az emberrel mindennemű további kapcsolatot.
2022. febr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
19 # Ne is haragudj ,de nem vagy a helyembe h elítélj,h fogalmazok, tudod mikor már nem az első hasonló eset h sir a gyereked, majd rájössz h abba te is kikészülsz
2022. febr. 26. 19:27
 23/43 anonim ***** válasza:
92%
És te képes együtt élni egy ilyen alakkal?
2022. febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
90%

Mélyen magamba néznék, amiért egy ilyen farok fontosabb a gyerekemnél..

Szégyeld magad amiért kiteszed a gyerekedet ennek..

Már a múltkori posztodban is élesen bíráltak, te meg ahelyett, hogy cselekednél itt sajnáltatod magad.

Mit lehet szeretni egy olyan palin aki nyíltan gyülőli a gyereked? Mond te normális vagy? Aranyból van neki?

2022. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

De ha nem először készült ki a lányod a palidtól, akkor mi a búbánatért vagy még vele? Mármint a pasival? Vagy annyira mégsem visel meg, hogy rosszul bánik a gyerekeddel?

(a fogalmazás stílusa alapján bennem is felmerült, hogy ezt a kérdést nem az anyuka írta ki, inkább a lány.)

2022. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
85%

Unatkozó tini vagy 🤣 "h elitélj" "h fogalmazok"

Melyik felnőtt anyuka fogalmaz így mint egy debil 12 éves?

Sokkal jobb ha beismered, hogy kamuzol és nem hogy 18 éves lányod nincs, de még te sem vagy annyi valószínűleg.

2022. febr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
94%

2,5 éves volt a lányom, mikor megismerkedtem a férjemmel. Én közöltem vele hogy van egy lányom, vele együtt kell elfogadnia, ő hozzám tartozik, vagy neki se kezdjünk az egésznek. Mondjuk neki ez nem volt fura, mert neki is van két féltesója az anyukája első házasságából. De egy percig nem éreztette a lányommal, hogy nem a sajátja, pedig azóta lett közös gyerekünk is. Eszébe nem jutott volna, hogy neki nem rendel kaját, vagy mondjuk neki nem vett csokit vagy bármit ha ment a boltba.

Szóval szerintem régen rossz, ha már tényleg többször megesett, hogy a pasid éreztette, hogy utálja a lányod és te mégis vele vagy. Mindegy hogy hány éves a gyerek, a te gyereked és fontosabbnak kéne lennie bármilyen fasznál, már bocsi.

2022. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
91%

Legyen a GYEREKED az első! Mert ha "felnő" téged fog utálni, amiért kitetted ennek - hagytad h ez megtörténjen vele rendszeresen.


Írom ezt tapasztalatból, csak a fasznak én voltam a gyerek oldalán és most felnőttként nagyon ritkán beszélek anyámmal, és azok a beszélgetések is megerőltetőek nekem. Ezt egy gyerek nagyon megjegyzi!!!

2022. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ..
2022. febr. 26. 21:00
 30/43 anonim ***** válasza:
85%
Tudnátok mennyi debil anyuka van....Hajjaj.... a wokozás csak egy kis szelete a problémának...
2022. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!