Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj vagy a párom...

Velem van a baj vagy a párom a bunkó szerintetek?

Figyelt kérdés
Élettársam gyakran beleköt a lányomba akivel együtt lakunk erezni h nem szereti. 3 éve vagyunk együtt es nem tőle van a gyerek, aki 18 éves. Ma például azt csinálta h megkérdezte a másik lányomat aki szinten nem tole van pedig csak vendégségbe volt nálunk h rendeljen e neki pizzát vacsorára vagy süteményt és kihangsúlyozta h csak neki, persze ugy h a másik lányom is hallja h ő nem kap! Erre mondtam h én úgy rendelek h neki is legyen akkor erre arrogánsan beszólt h annyi pénzem van? Ő neki nem állja! A lányomnak olyan rosszul esett h sírt a szobájába. Erre szóltam a páromnak miért teszi ezt sir a lányom és még velem kiabált h ő semmi rosszat nem tett mit képzelek h számom kérem h kinek mit vesz mire költi a fizetését. Ti mit tettetek volna ha egyik gyereketeknek rendelne a másikat kizárja és a gyerekem totál a lelkére vette és zokog ...
2022. febr. 26. 18:46
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy ilyen emberrel együtt?

Ez még csak nem is egy hétköznapi konfliktus, hanem arról szól, hogy ő semmibe vesz egy gyereket, és meg akarja alázni!

2022. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig "páromnak" nevezed?
2022. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van . Mennünk kell innen
2022. febr. 26. 19:02
 14/43 anonim ***** válasza:
93%

Beszélj a lányokkal ők mit szólnak az egész helyzethez, milyen megoldást látnak. Ha elköltöztök az mivel jár, ha maradtok az mivel jár, ki mit tud vállalni ezekből. Aztán, ha egy mód van rá csomagolás.

(Bocsi, de annyira abszurd, hogy továbbra is estimesének gondolom, nem tudom elképzelni, hogy valaki ilyen pitiáner nyomorúsággal duqjon.)

2022. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a lányod is ki van akadva, akinek rendelte...
2022. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
92%
Nem a *mit tettetek volna* a kérdés, hanem, hogy *a ház elé hajitsam ki a cuccait vagy egyből a kukába?* - vele együtt!
2022. febr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
Tudom h van akinek hihetetlen h vannnak ilyen emberek is köztünk és ha szólok neki nem is érti mi a baj..
2022. febr. 26. 19:15
 18/43 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj, de ha az én gyerekemmel viselkedne egy ilyen, ha az ő lakásában lakunk ha nem, már aznap este csomagolnánk és mennénk. Bárhol máshol, mint egy ilyennél. Hogy eshetett szegény gyereknek....
2022. febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
92%

Khm.. Ha egy FELNŐTT NŐ akinek 18 éves gyereke van,úgy ír és fogalmaz mint egy kis tini.. Ott azért elgondolkodom a valóságtartalmon..


Azon meg pláne miért van - állítólag - felnőtt nő, egy olyan palival, aki nem fogadja el a gyerekét?


Szóval anyukám.. Itt veled vannak nagy bajok elsősorban..

2022. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy most kezdte, három éve vagytok együtt, ha jól értelmeztem. Nem gondolnám, hogy ennyi év együtt élés után most jött rá, hogy nem szereti.

Tudom, vannak nők, akik mindent feladnak egy paliért, nekem is van több ismerősöm, de nekem fura.

2022. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!