Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a párom...

Mit csináljak ha a párom testvére bunkó velem?

Figyelt kérdés

Amikor szóltam a barátomnak(elsírtam magam) akkor annyira elkezdett védeni engem, hogy minden apróságra felkapta a vizet és nagyon összevesztek a testvérével. Nem szeretném ezt még egyszer, mert a helyzeten úgysem segít, nem akarom, hogy miattam legyen nagy családi veszekedés.

A legnagyobb probléma az, hogy folyamatosan beleszól olyan dolgokba amik egyáltalán nem rá tartoznak. A családom pénzügyi helyzetét kritizálja mások előtt(ő munkanélküli, mi dolgozunk... De egyébként is) Ha valamit vesznek nekem anyósék akkor vagy megeszi előttem vagy hisztizik, hogy neki nem hoztak. Most úgy tűnik, hogy óvodás, de nem. 27 éves,még otthon él, szóval hetente találkozunk. Van, hogy nem köszön,cserébe elvárja, hogy vigyünk neki valamit, kapjon ajándékokat alkalmakra. Vigyük el ide-oda ahol épp dolga van. Emellett nagyon nagy arca van, pedig semmit nem ért el eddig az életben. A szüleivel is csúnyán beszél. Már nagyon kihasználva érzem magam, párom is csak annyit mondott, hogyha nem engedem veszekedni, akkor hagyjam annyiban, ne foglalkozzak vele, de nehezen megy. Ennek vége lesz valaha vagy folyamatosan rajtunk akar majd élősködni? Hogyan tudnám sértődés nélkül helyre rakni?



2021. febr. 22. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Legjobb lenne ha egyaltalan nem állnál vele szóba ha ekkora majom le kell szarni
2021. febr. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Nekem úgy tűnik, hogy a párod inkább kommunikálni próbálna vele, ami persze veszekedésbe torkollhat ilyen elfajult helyzetben. (ez normális) inkább hagyd, hogy kibontakozzon ez az egész.

Ajándékot meg miért vinnétek neki? Plusz nem vagytok a fuvarozói. Nem is értem, hogy felnőttekként, miért nem álltok a sarkatokra, ne kezeljétek már úgy, mintha a főnökötök lenne.

2021. febr. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Most úgy tűnik, hogy óvodás, de nem. 27 éves,még otthon él, szóval hetente találkozunk."


Minek?

Minek mész házhoz a pofonért?

Tudod ám, mikor mennék oda, ahol bántanak! Párod menjen a szüleihez, ill. a szüleit időnként lássátok vendégül nálatok. A testvérét meg kerüld, mint a pestisest.

2021. febr. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy oldanám meg, hogy nem mennék oda.
2021. febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!