Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S Mi bajom lehet? Már...

S. O. S Mi bajom lehet? Már nem bírom. Bőv. Lennt

Figyelt kérdés

Kezdem az elején....5 éve vagyok együtt a férjemmel.Ebből nov.lesz 2 éve,hogy házasok vagyunk.


2 éve dolgoztam egy helyen és az egyik férfi kollégámmal közelebb kerültünk egymáshoz.Mindig együtt dolgoztunk aztán munka után is egyre többet voltunk együtt.Hívott telefonon.És én is őt.Ő nem egyszer szerelmet vallott nekem,de én mondtam,h nekem ott a férjem.(aztán már én is többet éreztem iránta,de nem hagytam el a férjem.mármint akkor még csak az élettársam volt.)

Egy este össze vesztünk a párom el ment a haverjaival...én meg fel hívtam a srácot és elmentünk bulizni.A buliból sok pia lett és végül le feküdtem vele.Akartam, de mégse.Reggel haza mentem és el mondtam a páromnak,hogy mi történt.Kiborult...(amit meg is értek)Úgy volt,hogy szakítunk.De váratlan fordulatként meg kérte a kezem és én igent mondtam.Rá 1 hónapra meg tartottuk az esküvőt.Én ki léptem arról a munkahelyről.Egy pár hétig tartottuk a sráccal a kapcsolatot.De azóta semmi.

Az esküvő után 1 héttel kiderült,hogy kisbabát várok.(már 1 éves múlt)

1 hete vissza mentem arra a munkahelyre dolgozni.A srác már nincs ott.(ahogy én elmentem onnan ő is el ment)

És egyszerűen megőrülök.Minenről ő jut az eszembe.Egy másik kollégám mondta,hogy egy pár hónapja meg halt tüdőrákban.Na amikor én ezt meg hallottam sírva fakadtam.(és most is)Egyszerűen nem tudom mi van velem,hiszen itt a fiam a férjem...én meg egy másik srác után sírok...

De nagyon hiányzik.és a tudat,hogy többet nem látom egyszerűen kibírhatatlan.


Mit tegyek,hogy el felejtsem??Én még soha nem érzetem ilyet....


2010. szept. 11. 22:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Az egyik válaszoló azt írta a rák nem öl ilyen gyorsan főleg nem ilyen fiatal embernél. TÉVEDÉS!!!!!!

Sajnos minél fiatalabb a szervezet annál gyorsabb a sejt burjánzás, így gyorsabban lesz áttétes és akkor sajnos már gyorsan visz a rák!


Hát kedves kérdező szerintem próbáld eltemetni a srác iránti érzelmeidet ha él, ha nem.

Azt írtad szereted a férjed! akkor meg?

Biztos ellaposodott a kapcsolatotok. Dobd fel( szexuális játékok, kettesben vacsorázás, romantikázás).

Eltűnt a fiú nem akart tőled már semmit!

2010. szept. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ilyen az elet, mindig tanulunk es tapasztalunk. Amikor Veled ez megtortent meg meggondolatlanul cselekedtel, es

tudatlanul cselekedtel, aminek most itt a kovetkezmenye.


Barmi is tortent azzal a Fiuval, de Te otthagytad es O is kilepett az eletedbol, Te pedig "ferjhez" mentel!


Azota mar Edesanya vagy es ferjes asszony, es nem ertem azt, hogy minek bolygatod a multat,

minek kerested meg, hiszen mar ferjnel voltal?


Temesd el a "multat", Te leptel ki a kapcsolatbol, tehat Te az erzeseidre hallgattal, vagy csak mentel, es ferjhez akartal menni, ezt csak Te tudod,hogy miert igy dontottel,

de ne felejsd el,

hogy Te valasztottad ezt az utat.


Ferjnel vagy es gyermeked van, nagyon sok ferfi elhagyja a nejet es nem bocsajt meg Neki, Neked a parod megbocsajtotta azt, hogy megcsaltad es felvallalt Teged, es elvett felesegul, tehat szeretett es bizott Benned meg

azok utan is, ami tortent.


A kollegadat nem ismerted, csak egy futo kapcsolat volt, s nem tudhatod azt, hogy mi az igazsag, hogy meghalt-e, vagy csak O igy akart "eltunni" az eletedbol, mivel Te ferjhez mentel,

de most mar maradjon meg, mint szep emlek, es verd ki a

fejedbol,

Edesanya vagy es Ferjnel vagy!

2010. szept. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
nem ismersz valami közeli rokonát???ismerösét?ha tényleg meghalt .valahol kell lennie sírjának is keresd fel!
2010. szept. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom, kedves kérdező :( nem cseszegetlek, szerintem egyikőnknek sincs joga bármiket kiabálni rá, mert mindannyian elkövetünk legalább egy erkölcstelen, vagy rossz dolgot életünkben. tudom, hogy nagyon rossz ebbe belegondolni:( a férjedhez talán nem kéne ezzel menned, inkább barátnők, rokonok kellenének, hogy túltedd magad a dolgon.

remélem, sikerül. minden jót!

16/L

2010. szept. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ha nem latod, akkor idovel el fog mulni, es a hianyerzetet is megszokod.
2010. szept. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!