Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S Mi bajom lehet? Már...

S. O. S Mi bajom lehet? Már nem bírom. Bőv. Lennt

Figyelt kérdés

Kezdem az elején....5 éve vagyok együtt a férjemmel.Ebből nov.lesz 2 éve,hogy házasok vagyunk.


2 éve dolgoztam egy helyen és az egyik férfi kollégámmal közelebb kerültünk egymáshoz.Mindig együtt dolgoztunk aztán munka után is egyre többet voltunk együtt.Hívott telefonon.És én is őt.Ő nem egyszer szerelmet vallott nekem,de én mondtam,h nekem ott a férjem.(aztán már én is többet éreztem iránta,de nem hagytam el a férjem.mármint akkor még csak az élettársam volt.)

Egy este össze vesztünk a párom el ment a haverjaival...én meg fel hívtam a srácot és elmentünk bulizni.A buliból sok pia lett és végül le feküdtem vele.Akartam, de mégse.Reggel haza mentem és el mondtam a páromnak,hogy mi történt.Kiborult...(amit meg is értek)Úgy volt,hogy szakítunk.De váratlan fordulatként meg kérte a kezem és én igent mondtam.Rá 1 hónapra meg tartottuk az esküvőt.Én ki léptem arról a munkahelyről.Egy pár hétig tartottuk a sráccal a kapcsolatot.De azóta semmi.

Az esküvő után 1 héttel kiderült,hogy kisbabát várok.(már 1 éves múlt)

1 hete vissza mentem arra a munkahelyre dolgozni.A srác már nincs ott.(ahogy én elmentem onnan ő is el ment)

És egyszerűen megőrülök.Minenről ő jut az eszembe.Egy másik kollégám mondta,hogy egy pár hónapja meg halt tüdőrákban.Na amikor én ezt meg hallottam sírva fakadtam.(és most is)Egyszerűen nem tudom mi van velem,hiszen itt a fiam a férjem...én meg egy másik srác után sírok...

De nagyon hiányzik.és a tudat,hogy többet nem látom egyszerűen kibírhatatlan.


Mit tegyek,hogy el felejtsem??Én még soha nem érzetem ilyet....


2010. szept. 11. 22:26
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
új munkát nem szeretnék nézni,mert itt éjszaka dolgozok.így nappal otthon tudok lenni a fiammal.
2010. szept. 11. 23:05
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Szzerintem meg ne keresd a srácot. Neked már férjed, családod van. Meghoztál egy felelős döntést. Felnőtt vagy. Viselkedj felnőtt módjára.

"Mi lett volna, ha..." ez sok ember fejében megfordul. Szerintem várj. Közhely, de az idő megoldja ezt a dolgot. Szereted a férjed. Szereted a gyereked. Ne tedd tönkre őket. Várj türelemmel, pár év múlva jobb lesz.


Tapasztalatból mondom, nekem is volt egy ilyen szituációm. Évek kellettek, de ma már ő csak egy szép emlék. A családom viszont az életem.

2010. szept. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Kamu. Az emberek nem halnak meg csak úgy pár hónap leforgása alatt tüdőrákban. Főleg nem a fiatalemberek.
2010. szept. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

nem biztos,hogy rák volt.Mondjuk nekem azt mondták.

El ment tüdőszűrőre és találtak valamit a tüdejében.


De ha kamu akkor miért kell ezt mondani nekem??!!

A 2 év alatt nem kerestem őt soha.Az egy dolog,hogy sokat gondoltam rá.de soha nem mertem felhívni őt.

2010. szept. 11. 23:35
 15/25 A kérdező kommentje:
szóval egyáltalán nem zaklattam őt,hogy azért mondja azt,hogy meg halt.
2010. szept. 11. 23:36
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy mikor elment a munkahelyről megkért mindenkit, hogy ha újra keresnéd találjanak ki valamit hogy biztos ne keresd...és a cigánynak ez jutott az eszébe először..

am fogadj magánnyomozót..

az meg h "felnőtt döntés"..ha vele boldogabb voltál, miért kéne erről lemondanod?..ha a felnőtt döntés a boldogtalanságot jelenti szerintem nem éri meg felnőttnek lenni

2010. szept. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tönkre tennéd a gyereked és a férjed életét. Akiket elvileg szeretsz
2010. szept. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Na ez már egy elég komoly dilemma. Család vagy szerelem? Család vagy szerelem? Bármelyiket is választod csak sírás lesz a vége és ma te vagy az első(najó a második) akit nem irigyellek!

Először is most már tisztázd le magadban kit is szeretsz igazából és mennyire? Most jöjjön az a rész, hogy miért? Izgat a másik srác(férfi inkább a kora miatt)? Izgató és szenvedélyes volt és megfogott benne valami? A férjedet már ismered így ő nem okoz neked meglepetést. Hát, igen engem a napokban dobtak(igaz csak egy 3 éves kapcsolat, de nekem ez volt életem legszebb 3 éve) amiatt, hogy megunt a párom, kiismert + nem voltam igazán romantikus alkat.


Hát a helyzeted elég komplikált. Ha csak amiatt szereted azt a másik férfit, mert érdekesebb ember meg mert annak idején milyen izgató volt, akkor szerintem rossz irányba evezel. Ha a férjeddel maradsz, akit nem szeretsz és közben másra gondolsz, nos az megint csak rossz irány... Igazából a helyzeted nagyon durva... a szívre vagy az észre akarsz hallgatni? Dobj fel egy érmét, mert ennek, hogy eldöntsd más módja nem lehet... a káosz pedig igazságos.



Keresd meg azt az embert valahogy és közöld vele, hogy van egy fiad, de nem akarsz úgy élni, hogy csalod a férjed. Áh nem ez hülyeség... najó a legjobb az az lenne ha megkeresnéd ezt a fickót valahogy, mert addig úgy sem lesz nyugtod.


Egy a lényeg bárhogy is döntesz:előtt jól gondolj át mindent, de amikor már a dolgok közepén jársz, akkor egy percet se vesztegess. Öleld akit ölelni vágysz és szeresd akit szeretni!

2010. szept. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
van neked elég bajod a megcsalás részét nem firtatom, a család az első ha tényleg meghalt az borzasztó a rák ilyen akármit mond itt pár okos, és magadban meggyászolod most, ez magától végigzajlik benned. nem is tudsz tenni semmit tompulni fog :( részvétem
2010. szept. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

23:30

munkámból adódóan tudom, hogy az emberek igenis meghalnak "csak úgy" pár hónap leforgása alatt rákban. ráadásul minél fiatalabb valaki, annál gyorsabban legyőzi a kór. mivel fiatalabb korban gyorsabban osztódnak a sejtek.

2010. szept. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!