Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S Mi bajom lehet? Már...

S. O. S Mi bajom lehet? Már nem bírom. Bőv. Lennt

Figyelt kérdés

Kezdem az elején....5 éve vagyok együtt a férjemmel.Ebből nov.lesz 2 éve,hogy házasok vagyunk.


2 éve dolgoztam egy helyen és az egyik férfi kollégámmal közelebb kerültünk egymáshoz.Mindig együtt dolgoztunk aztán munka után is egyre többet voltunk együtt.Hívott telefonon.És én is őt.Ő nem egyszer szerelmet vallott nekem,de én mondtam,h nekem ott a férjem.(aztán már én is többet éreztem iránta,de nem hagytam el a férjem.mármint akkor még csak az élettársam volt.)

Egy este össze vesztünk a párom el ment a haverjaival...én meg fel hívtam a srácot és elmentünk bulizni.A buliból sok pia lett és végül le feküdtem vele.Akartam, de mégse.Reggel haza mentem és el mondtam a páromnak,hogy mi történt.Kiborult...(amit meg is értek)Úgy volt,hogy szakítunk.De váratlan fordulatként meg kérte a kezem és én igent mondtam.Rá 1 hónapra meg tartottuk az esküvőt.Én ki léptem arról a munkahelyről.Egy pár hétig tartottuk a sráccal a kapcsolatot.De azóta semmi.

Az esküvő után 1 héttel kiderült,hogy kisbabát várok.(már 1 éves múlt)

1 hete vissza mentem arra a munkahelyre dolgozni.A srác már nincs ott.(ahogy én elmentem onnan ő is el ment)

És egyszerűen megőrülök.Minenről ő jut az eszembe.Egy másik kollégám mondta,hogy egy pár hónapja meg halt tüdőrákban.Na amikor én ezt meg hallottam sírva fakadtam.(és most is)Egyszerűen nem tudom mi van velem,hiszen itt a fiam a férjem...én meg egy másik srác után sírok...

De nagyon hiányzik.és a tudat,hogy többet nem látom egyszerűen kibírhatatlan.


Mit tegyek,hogy el felejtsem??Én még soha nem érzetem ilyet....


2010. szept. 11. 22:26
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

ja még azt el felejtettem: én 21 vagyok a párom 31 a srác 33


Még annyit,hogy nem tudtam,hogy higgyek e a srácnak.vidéki volt,cigány.és ahogy mondani szokták:messziről jött ember bármit mondhat.

(mondjuk a cigánysága nem zavart.nekem semmi bajom velük..a férjem is az.)

Énekelt is nekem,stúdióban fel vett nekem egy lemezt amin ő énekel nekem.Volt egy számunk is amit mindig nekem énekelt.

2010. szept. 11. 22:31
 2/25 anonim ***** válasza:
a férjedet szereted még gondolkozz el és egy ujj munkahely is jòt tenne
2010. szept. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szereted a fiút,akkor miért nem vele voltál ?:S
2010. szept. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

azért mert nem hittem neki,hogy nincs senkije.meg a páromat sem akartam ott hagyni.(biztosat a bizonytalanra)tudom ez most hülyén hangzott.

nem tudom.de megőrülök.és egyszerűen senkivel nem tudok erról beszélni..olyan rossz.

2010. szept. 11. 22:39
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Tudod van egy emberi tulajdonság. Amit nem érhetünk el azután vágyakozunk. Nagyon jól tetted, hogy kiírtad magadból a fájdalmad, már ezzel is sokat könnyítettél a lelkeden. Gondolj, vagy inkább ne is gondolj bele, sajnos nem sokáig lehettetek volna együtt, hiszen szegény meghalt.Neked itt a gyermek és a férjed, erre kell koncentrálni. Sirasd csak meg őt, és mondj érte egy imát.A gyász egy hosszabb folyamat, de ahogy telnek a hetek és hónapok már nem lesz olyan éles, egyre tompul.Teljes erőddel törődjél a családoddal, a férjeddel, legyél jó anya, és jó feleség. Az emlékét őrízd a szívedbe, de csak annyira,hogy ne borítsa fel a házasságodat.
2010. szept. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

szeretem a férjem!

csak ezzel a sráccal teljesen más volt.megborzongtam,beleremegtem amikor hozzám ért,zavarban voltam előtte..a férjemmel nincsen ilyen érzésem.

2010. szept. 11. 22:41
 7/25 anonim ***** válasza:
Legalább azt tudod, hogy ki a gyerek apja?
2010. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

sztem a leírtak alapján ebbe a srácba vagy szerelmes, nem a férjedbe...am a gyerek kié?

sztem deríts ki mi van a sráccal, könyen lehet h hazudtak neked, mert a srác erre kérte őket, hogy el tudjon felejteni...

2010. szept. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

A menstruációs kiszámítás alapján a férjemé.Meg újszülött korában a férjemre hasonlított.Mostmár rám.

De nekem is lepörgött már az agyamban,hogy mi van ha a srácé.Gondolkodtam már dnsen,de nagyon drága,és akkor kénytelen lennék elmondani ezt az egészet a férjemnek is.azt meg nem szeretném.


De miért hazudtak volna nekem??!!Pláne azt,hogy meghalt??!!Ez még viccnek is rossz.

A számát kitöröltem annó,szóval nem tudom föl hívni.iwiwen nincs fönnt.

nem tudom mit csináljak.

2010. szept. 11. 23:04
 10/25 d,jpt L ***** válasza:
40%
GRATULÁLOK!
2010. szept. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!