Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Meddig bírom így, lesz valami...

Meddig bírom így, lesz valami bajom, mikor?

Figyelt kérdés
Aug. 7 hajnali 1óra óta pár szem csipszer és 3-4 darab csirkeszárnyat ettem, semmi mást. Aug. 10 hajnali fél 1 van.
2011. aug. 10. 00:28
 1/10 anonim ***** válasza:
igen ha tovább se eszel szinte semmit nagy bajok lehetnek ... ne egyél hirtelen sokat mert valószínűleg elkezdett összemenni a gyomrod szval ajánlom hogy most egyél egy vajas kenyeret és így folytasd tovább sok sikert hozzá :)
2011. aug. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ez most fogyokura akarna lenni?
2011. aug. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Dehogy, eszem ágában sincs fogyókúrázni. Így is 47 kilo vagy (164cm). Nem bírok enni, egy falatot sem bírok lenyelni (rögtön jön vissza az egész). Az idegesség miatt van, de pillanatnyilag nem tudok ellene tenni semmit. Az érdekelne, hogy mennyi idő után lesz bajom, és ha lesz, mi?
2011. aug. 10. 00:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, egyél valamit!Ha úgy érzed,hogy nem kívánsz semmit, akkor javaslom a paradicsomot,(nyersen) nekem is volt úgy,hogy szó szerint elfelejtettem enni igaz csak egy napig,tehát du. 6-kor már amikor eszembe jutott hányingerem volt,és a pari volt a legjobb! Jó étvágyat! :)
2011. aug. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem fordulj orvoshoz. Ha tenyleg ilyen sokaig hanyingered van a kajátol.
2011. aug. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztató válaszokat, de a kérdésemre még mindig nem kaptam választ. Mikor és mi bajom lesz, ha továbbra sem eszem?
2011. aug. 10. 01:01
 7/10 anonim ***** válasza:
fenn áll az éhenhalás veszélye
2011. aug. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt mondják,hogy kb 7 napig bírod élelem nélkül,de vannak csodák,tovább is ki lehet, lásd földrengések,katasztrófák túlélői.de ne ez motiváljon,ne kényszerből egyél,hanem mert jó enni,egy csomó finom kaja van. Na most én úgy megéheztem,hogy megyek is és eszek egy palacsintát.:)
2011. aug. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
fennáll*
2011. aug. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elfogsz ájulni, fájni fog a fejed. Ha iszol normálisan, akkor amúgy akár 20napig is bírhatod. Más kérdés, hogy 1 hét után elkezdi a szervezet bontani az izmokat.
2011. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!