Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Már nem...

Mi lehet a bajom? Már nem nagyon bírom

Figyelt kérdés
Kb 1 hete gombócot érzek a torkomban amit eleinte csak este lefekvéskor éreztem de már egész nap és néha nagyon összeszűkül a torkom és olyan mintha hányingerem lenne. És remegek is. Nagyon rossz már napok óta nem tudok aludni mert félek hogy megfulladok.Ja és a cigit se kívánom pedig nagy bagós vagyok
2010. ápr. 29. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a háziorvos mit mondott?
2010. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajna téged is elért a pánik.Ez biztosan az.Én 3 éve kezdtem, és mára aránylag megtanultam kezelni.
2010. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
pánik?Abszolut nem idegeskedem.És neked hajszál pontosan ugyanezek a tüneteid?
2010. ápr. 29. 19:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok ideges, sem feszült.De az a hü.e gombóc, és a félelem a fulladástól az őrületbe kerget.
2010. ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És az orvos mondta neked?Légyszi ird le hogy kezdödött meg mindent .Köszi
2010. ápr. 29. 20:05
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy este 3 éve nagyon rosszul éreztem magam, azt hittem itt a vég, megfulladok.Még hánytam is, hogy kijöjjön a gombóc, ami ugye nem is volt.2 hétig húztam, de nem mertem enni, meg inni sem nagyon. Utána én magamtól mentem el egy pszichiáterhez, aki alaposan kivizsgáltatott, de semmi szervi bajt nem talált senki.Akkor mondta, hogy ez pánik, és próbáljam meg az egyik nyugtatót, ha megint érzem ezt az érzést.És bässzus sokkal jobb lett.Ma már egyáltalán nem szedem, de idő kellett megtanulnom kezelni az ilyen helyzeteket, és addig sokat segített.Nagyjából ennyi.
2010. ápr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz. lehet pánikroham is de akár más is. ezt innen senki nem fogja megmondani.
2010. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. ápr. 29. 21:33
 9/12 anonim ***** válasza:

igen, igen

nekem is így kezdődött és mára pánikbeteg lettem..

2010. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de Én egész nap érzem azt a gombócot.Este sokkal jobban rámjön és olyan mintha összeszűkülne a torkom.Alig merek elaludni.És a pánikbetegeknél egész nap ott van a gombóc?Mert az orvos nekem is azt mondta hogy valószínű az.Cigit se merek szívni.Ti mit szedtek rá?
2010. máj. 1. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!